Išgirdo labūnaviškius – tvarko duobėtą gatvę

 Išgirdo labūnaviškius – tvarko duobėtą gatvę

Duobėtoje Bučiūnų gatvėje gyvenę labūnaviškiai pagaliau sulaukė šios gatvės atnaujinimo darbų. Beveik pusės kilometro ilgio gatvės danga buvo labai susidėvėjusi, tad nei eiti pėsčiomis, nei važiuoti automobiliu ar dviračiu nebuvo patogu. Gyventojai ne kartą prašė savivaldybės, kad Bučiūnų gatvė būtų atnaujinta. Labūnaviškių noras išsipildė.

Šalia gatvės bus naujas šaligatvis

„Rekonstruosime visą Bučiūnų gatvę. Joje bus išlieta ištisinė 6 centimetrų storio asfalto danga. Taip pat įrengsime šaligatvį. Jis bus 1 metro 20 centimetrų pločio ir 445 metrų ilgio. Anksčiau čia šaligatvio išvis nebuvo. Tik buvo sudėti stulpai, kad vanduo netekėtų į gyventojų kiemus. Įrengdami naują šaligatvį šią problemą bandysime spręsti kitu būdu – padarydami nuolydžius. Šaligatvis bus išklotas trinkelėmis, ties įvažiavimais į kiemus jos bus net 8 centimetrų storio. Darbus turėtume užbaigti iki gruodžio 15 d.“, – tikino bendrovės „Kauno keliai“ meistras Giedrius Stonys.

[quote author=“Bučiūnų gatvės gyventoja Angelė“]Toje mūsų gatvėje buvo duobė ant duobės, lopas ant lopo. Būdavo, užlopo ir vėl viskas subyra, o dabar tai jau tikrai bus gerai.[/quote]

Eismas neuždarytas

Nors kelininkai intensyviai dirba, eismas Bučiūnų gatve neuždarytas. Gyventojai gali automobiliu važiuoti iki pat savo namų. Gatvėje sutikti labūnaviškiai sako, kad labai laukė šios gatvės atnaujinimo darbų.

„Toje mūsų gatvėje buvo duobė ant duobės, lopas ant lopo. Būdavo, užlopo ir vėl viskas subyra, o dabar tai jau tikrai bus gerai. Esame labai patenkinti, kad bus ištisinė asfalto danga. Ir šaligatvio čia labai reikėjo, nes vaikai eina į mokyklą, dabar jiems bus saugiau“, – sakė Bučiūnų gatvės gyventoja Angelė.

„Labai laukėme šios gatvės atnaujinimo darbų. Gatvė, įrengiant šaligatvį, gal kiek susiaurėjo, bet vis tiek bus gerai važiuoti. Norisi, kad darbai būtų užbaigti kuo greičiau“, – teigė dviračiu mėgstantis važinėti labūnaviškis Romas.

Įrengta ir perėja             

Labūnavos gyvenvietėje atlikti ir kiti darbai. Siekiant užtikrinti gyventojų, ypač vaikų saugumą, ties autobusų stotele įrengta nauja pėsčiųjų perėja.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video