Ir vėl keliaujame: nuo trumpų išvykų iki ilgų atostogų

 Ir vėl keliaujame: nuo trumpų išvykų iki ilgų atostogų

Koronaviruso pandemijai pamažu švelnėjant, grįžta ir daugumos pasiilgtos kelionės: išvykstame poilsiauti tiek šalies viduje, tiek į užsienį. Priklausomai nuo išvykos tipo, reikia ir tinkamo bagažo susidėti daiktams. Taigi, artėjančios atostogos – puikus metas įsigyti kokybišką, ilgai tarnausiantį krepšį ar lagaminą.

Žinoma, šiais laikais sudėtinga apsieiti tik su vienu bagažo tipu: juk skiriasi ir kelionių trukmė, ir daiktų, kuriuos norite pasiimti, kiekis. Jei vienu atveju iš esmės išsiversite tik su turima rankine, kitai kelionei prireiks registruoto bagažo, kurio kokybė itin svarbi dėl ilgos ir neprognozuojamos keliavimo trukmės. Lagaminas – rinkitės tokį krepšį ar lagaminą, kurio dėka puikiai apsaugosite sau brangius asmeninius daiktus.

Atrinkome kelis dažniausiai pasitaikančius bagažo tipus ir karščiausius pasiūlymus – skaitykite toliau ir išsirinkite patikimą kelionės pagalbininką!

Trumpos išvykos už miesto ribų

Savaitgalis SPA centre, spontaniška kelionė prie jūros, o gal už itin patrauklią kainą įsigyti lėktuvo bilietai greitai aplankyti netolimą užsienio šalį? Šiuo atveju pakaks nesunkiai automobilio gale ar lėktuvo salono bagažo skyriuje telpančio lagamino, už kurį nereikės papildomai susimokėti. Pastaruoju atveju būtinai atsižvelkite į populiariausių oro linijų bagažo matmenų standartus. Nedidelio dydžio krepšys ar lagaminas bus patogus neštis, o taip pat leis susikrauti esminius reikalingus daiktus – taigi, galime drąsiai teigti, kad toks pirkinys išties reikalingas.

Savaitės trukmės atostogos

Optimaliausiai atostogų trukmei išties prireiks bagažo, tad verta įsigyti vidutinio dydžio lagaminą, kuris tiks kaip didesnio rankinio bagažo opcija. Čia tilps bent keli mylimi atostogų aprangos deriniai, maudymosi kostiumėliai, paplūdimio šlepetės, patogūs sportbačiai bei elegantiški bateliai.

Praktiškiausias variantas – tamsių spalvų lagaminas, kuris ne taip lengvai išsiteps, o taip pat nesvers papildomai dėl itin lengvų medžiagų, iš kurių yra pagamintas. Rinkitės kietesnio bei sintetinio audinio lagaminą, ant kurio susidariusius nešvarumus ar dulkes nesunkiai nuvalysite vien skudurėliu bei vandeniu.

Ilgesnės kelionės bei atostogos tolimuose kraštuose

Puikios žinios: vis lengviau ir vėl išvykti į tolimas šalis, jose praleisti kelias savaites ir kaip reikiant pasimėgauti tiek tingiomis atostogomis, tiek įvairiomis lankytinomis vietomis! Tiek mėgstantiems gulėti paplūdimyje, tiek siekiantiems aplankyti kuo daugiau „taškų” bus reikalingas didesnio dydžio bagažas.

Tam labiausiai tinka vadinamieji registruoto bagažo lagaminai, į kuriuos tilps ne viena dešimtis kilogramų daiktų visiems gyvenimo atvejams – juk išvykstate ilgesniam laikui. Kad atsiimant bagažą būtų lengviau atskirti saviškį, pasirinkite ryškiaspalvį ar raštuotą lagaminą. Be to, pasvarstykite apie plastikinį ar metalo detalių turintį bagažą – taip būsite tikri, kad gabenami daiktai nelūš, neduš ar nebus kitaip sugadinti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video