Ir gimė, ir mirė daugiau

 Ir gimė, ir mirė daugiau

Algimanto Barzdžiaus/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Danguolė BARAUSKIENĖ

Rugpjūčio mėnesį Kėdainių rajone gimė daugiau vaikų, lyginant su pernai metų tuo pačiu laikotarpiu. Deja, daugiau užfiksuota ir mirčių.

Šį rugpjūtį užregistruota net dešimčia naujagimių daugiau – 44. iš jų 17 gimė užsienio valstybėse, kurie vėliau buvo įtraukti į apskaitą Lietuvoje.

Pernai per tą patį mėnesį pasaulį išvydo 34 mažyliai, iš jų 11 – svečiose šalyse.

Deja, sulaukus daugiau naujagimių, daugiau ir netekome mūsų rajono gyventojų. 

Šį rugpjūtį Anapilin išlydėjome 86 rajono gyventojus. iš jų 3 mirė užsienio šalyse. Praėjusių metų rugpjūčio mėnesį Amžinybėn iškeliavo 69 žmonės, iš jų 2 mirė užsienyje.

Džiugina padidėjęs santuokų skaičius.

Šį rugpjūtį susituokė devyniomis poromis daugiau negu pernai per tą patį laikotarpį – 52. Iš jų 2 poros aukso žiedus sumainė užsienyje. Pernai rugpjūtį amžiną meilę prisiekė 43 poros, iš jų taip pat 2 – užsienio šalyse.

Ištuokų skaičius beveik nepakito – šį rugpjūtį skirtingais keliais pasuko 6 poros. Iš jų 2 santuoką nutraukė užsienio valstybėse. Pernai tuo pačiu laikotarpiu subyrėjo 7 santuokos.

Be šios statistikos, rajono Civilinės metrikacijos ir archyvo skyriuje buvo atlikta 15 civilinės būklės aktų papildymų bei pakeitimų įrašų, o pernai tuo pačiu laikotarpiu – 9.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video