Incidentas turgaus prieigose: automobilis kliudė žmogų

 Incidentas turgaus prieigose: automobilis kliudė žmogų

Pranešta, kad Kėdainiuose, Janušavos aikštėje, tamsios spalvos automobilis veidrodėliu kliudė pranešėjos vyro ranką, stovintį automobilį ir pasišalino./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto Janušavos aikštėje esančioje turgavietėje bei jos prieigose šeštadienio ryte šurmuliavo prekybininkai ir pirkėjai. Deja, tądien neišvengta ir nelaimių. Automobilis veidrodėliu kliudė kitą automobilį ir žmogų. Laimei, niekas sunkiau nenukentėjo.

Pranešė žmona

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas „Rinkos aikštę“ informavo, kad birželio 12 d. 10 val. 38 min. buvo gautas moters pranešimas, kad Kėdainiuose, Janušavos aikštėje, tamsios spalvos automobilis veidrodėliu kliudė pranešėjos vyro ranką, stovintį automobilį ir pasišalino.

Į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Sugrįžo

Netrukus vairuotojas, kliudęs kitą automobilį ir žmogų, sugrįžo į įvykio vietą.

1971 metais gimusiam vyrui buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas, užfiksuotas eismo įvykis.

Incidento metu žmonės stipriau nenukentėjo.

1971 metais gimusiam vyrui buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Aut. past.

Prekeivių prašymas

Turgaus prekeiviai buvo pasipiktinę, kad turgaus dienomis minėta gatve leidžiamas automobilių eismas.

Pasak jų, anksčiau trečiadieniais ir šeštadieniais, kuomet vyksta turgus, būdavo pastatomi specialūs ženklai, kurie draudė eismą šia gatve. Dabar šių ženklų nėra, tad automobiliai važiuoja pro žmonių minią, o šie yra priversti trauktis ir saugotis.

Prekybininkai nuogąstauja, kad bet kada gali įvykti ir dar skaudesnė nelaimė.

Prašo ženklų

„Mes prašome, kad būtų pastatyti ženklai, kad dvi dienas per savaitę čia nebūtų galima važiuoti. Juk tai tik viena gatvelė.

Pro čia žmonės važiuoja į Lauko gatvę, bet juk ten galima nuvažiuoti ir per Gegučių gatvę, nebūtina važiuoti pro turgų.

Jei negalima pastatyti normalių ženklų, tegul bent laikinus pastato, kol neįvyko didesnė nelaimė“, – kalbėjo prekybininkai.

8 Komentarai

 • Bobos vaikšto gaudydamos akcijas, nesidairo nei pirmyn nei atgal, uždrausit tai kaip namo gryžt siūlot. Geriau nei eismą uždraudžia, o uždraudžia prekybą ant gatvės

 • Pritariu,įdomu kokiose kelių eismo taisyklėse yra parašyta apie prekybą ,važiuojama kelio dalimi,jei įvyktü nelaimė tai nei greitoji nei gaisrinė nepravažiuotų. Tai yra transporto priemonėms skirta dalis ,o ne prekybai. Absurdas kažkoks tam yra vietos prekiauti o ne kur sugalvoju. Tai eikite į pagrindinę J.Basanavičiaus gatvę ir prekiaukite ,juk tas pats ženklų paprašykite . Griežtai jokios prekybos šioje gatvėje. Jau senai laikas bausti ,juk tai transporto priemonėms skirta dalis.

 • kodel prekiauja gatvej kai viduj turgaus dar pilna vietos, ant staliuku tikrai nemaza dalis prekiautoju tilptu.
  ka daryt tiem zmonem kurie gyvena aplink turgu, sestadieniais juk irgi yra reikalu ir isvaziuot ir gryzt reikia. jei jau tokia beda iskelti reikia visus gelininkus i sekmadienini turgu ir viskas, o ne gatve uzdarinet.

 • Tai jeigu as gyvenu basanaviciaus 40 name, man gal praskrist? tegul tos pensininkes eina prekiauti i vidu, o ne ant kelio. Nes cia dar ne vienam truks kantrybe ir bus pervaziuotos kojos. Atsibodo. o jeigu didele nelaime musu name? gaisras ar dar kazkas? neimanoma pravaziuot. nes o jeigu pravaziuosi kokia parduodama caro ruriko laiku mage arba dvirati? gi langus isdauzys. is vis cia turi buti uzdrausta prekiauti gatveje!!

 • Pritariu 100 procentu uzdrausti prekyba gatveje.Kur ziuri policija .Stokit prie savivaldybes ir pries savivaldybe ant gatves paziuresim kas bus.Atrado prekybos vieta.Yra turgai ir prekiaukit.Nera tvarkos Kedainiuose .Dar sutraiskins koki a vadinama gelininke.Zmones patys lenda po ratais ,o paskui vairuotojai kalti.

  • Sutinku, tikrai ne vieta gatvėje prekiauti

 • Tas pats ir Gedimino gatvėje šeštadienį . Taip pat dažnai einu per senamiestį Didžiąją gatve ir vakar atkreipiau dėmesį į kelio ženklus įvažiuojant/įeinant į minėtą gatvę nuo Josvainių gatvės pradžios , Pasirodo ta gatve gali važiuoti visi , turintys verslo reikalų (aptarnavimui , prekių atvežimui,…) , gyventojai ( gyvenantys to gatvės namuose namuose ) , viešbučių klientai ,… , ir visi gali važiuoti 50 km/val greičiu. Kitiems draudžiama . Gal tai ir gerai ? Bet , praeikite šia gatve ir pamatysite kuriozus – jeigu gatve važinėjama , ir dar net 50 km/val greičiu , tai ja vaikščioti negalima, reikia eiti šaligatviu . Jie yra , bet jie užtverti kavinių ir barų lauko prekybos zonomis , kurios net ant važiuojamosios kelio dalies įrengtos , reikia eiti , o yra ir su vaikais ir su vežimėliais , gatve . Vakare šia gatve eina vaikštinėjantys , eina besidairantys ir , galvojantys , kad tai pėsčiųjų zona, turistai , važinėjasi vaikai su paspirtukais , dviratukais ,.. ir visi važiuojamoje kelio dalyje , kelio – kuriame judėjimas leidžiamas iki 50 km/val greičiu !!! Kaip tik , man vaikštant ta gatve , pravažiavo policijos automobilis , užkalbinau pareigūną – ką jis galvoja apie tokią situaciją ? – jis taip pat labai stebėjosi tokia eismo tvarka ir sakė, kad jie ne kartą kreipėsi į eismo reguliavimo tarnybą , bet nieko nedaroma , jie mato tame didelę problemą . Aš už kavinių/barų lauko zonas , už tai , kad tie, kam reikia , galėtų privažiuoti prie jiems reikalingų objektų , bet eismą reikia toje gatvėje sutvarkyti , kad būtų saugu , gal nustatant tik valandas aptarnaujančiam transportui , gal sudarant galimybę pro kitur privažiuoti (porinių numerių pastatams nuo Smilgos g.) , … Bet jau dabar galima pastatyti bent greičio ribojimo ženklus , nes šiuo metu galima važiuoti 50 km/val greičiu gatve , kurioje pilna vaikštinėjančių žmonių su vaikais. Labai dar daug pas mus betvarkės , kuri yra todėl , kad tai naudinga kažkam vienam , ir tie , kurie turėtų tai tvarkyti , akis užmerkia ir stengiasi pateisinti savo tokį sprendimą. Savivaldybės interneto puslapyje reikia padaryti atskirą skiltį , kurioje miesto/rajono gyventojai galėtų skelbti matomas negeroves , galėtų įkelti nuotraukas , taip greičiau ir viešiau visa tai būtų matoma ir , tikiu , greičiau sutvarkoma .

 • Gedimino gatvėje – SEKMADIENIAIS turgus , turbūt suklydote , bet visumoje tai taip ir yra , kur nepasisuksi , ten tvarkos nėra . Po miesto seniūnijos vadovų pasikeitimo labai pasikeitė ir miestas – į blogąją pusę. Žolė nenupjauta (pvz.: prie pėsčiųjų tilto upės šlaitai iš abiejų pusių ) , tiltų turėklai per Smilga ir Dotnuvėlę sulužę , nedažyti , senų dažų spalvų įvairovė , sekmadienį Gedimino gatve geriau visai nevažiuoti , ant gatvės net pardavėjai sėdi ir prekes dėlioja , o apie saulėje ir dulkėse parduodamus lašinius ir dešras iš vis kalbos negali būti , bet JOMIS PREKIAUJAMA ! Kodėl ? Kodėl prekiaujama maisto prekėmis , jeigu turgus yra tik pramoninėms prekėms ? Kaip ir rašė kitas komentatorius – tai kažkam naudinga ir tie , kas tai prižiūri – „akis užmerkia“ . Kodėl ? „Kas galėtų paneigti…? “ – kaip sakė vienas politikas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video