Įmonėje „Kėdainių oda“ – teršalų nuotėkis

 Įmonėje „Kėdainių oda“ – teršalų nuotėkis

Giedrės Minelgaitės-Dautorės/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Vakar vakare ugniagesiai gelbėtojai ir aplinkosaugininkai skubėjo į jau neveikiančią įmonę „Kėdainių oda“, mat buvo gautas apsaugos darbuotojo pranešimas teršalų nuotėkį.

Pusę devynių vakaro buvo gautas pranešimas, kad Biochemikų gatvėje esančios įmonės teritorijoje prakiuro valymo įrenginių statinė ir bėga specifinio kvapo skystis.

Į įvykio vietą atvykus specialiosioms tarnyboms, veiklos nevykdančios įmonės teritorijoje iš atviro srutų surinkimo rezervuaro (350 m³ talpos) per išleidimo vamzdį į miesto nuotekų surinkimo šulinį tekėjo skystis.

Mediniais kaiščiais gelbėtojai užsandarino statinę, nuotėkį sustabdė. Rezervuare buvo apie 120 m³ teršalų, koks medžiagos kiekis išsiliejo į aplinką, nustatinėjama.

Avarijos likvidavime dalyvavo Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Aplinkos apsaugos darbuotojai. Informuota Kėdainių rajono savivaldybė.

4 Komentarai

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video