Dabar arba niekada: kėdainiečių laukia žūtbūtinė kova

 Dabar arba niekada: kėdainiečių laukia žūtbūtinė kova

Pergalė, dėl kurios šįvakar, ko gero, svarbiausioje viso Regionių krepšinio lygos (RKL) sezono dvikovoje su Stakliškių „Guostos“ krepšininkais grumsis Kėdainių „SC–Nevėžis“, kėdainiečiams atvertų kelią į B diviziono finalą. 

Tai bus trečioji, paskutinė šių komandų akistata pusfinalio etape iki dviejų pergalių. Pirmąsias rungtynes kėdainiečiai namų arenoje pralaimėjo rezultatu 72:85, o išvykoje Stakliškėse revanšavosi – 85:76.

Į RKL B diviziono finalą iškopusi ekipa susirems su Trakų „TonyResort“, kurie varžovo dėl diviziono čempiono vardo  ramiai laukia po to, kai pusfinalio seriją su Radviliškio „KK Radviliškis – ŠSPC“ užbaigė 2:0.

Pirmąjį reitingą visame RKL B divizione, tarp 25 jame rungtyniavusių ekipų, po reguliariojo sezono turėję Kėdainių „SC-Nevėžis“ mobilizuos visas jėgas, kad išplėštų kelialapį į RKL B diviziono finalą.

Jeigu kėdainiečiai šįvakar iškovos pergalę ir žengs į RKL B diviziono finalo etapą, automatiškai iškovos teisę dalyvauti pajėgiausiame – RKL A divizione. 

„Manau, kad ten rungtyniauti būtų įdomiau, daugiau pajėgesnių komandų, galimybė pasitikrinti savo jėgas“, – „Rinkos aikštei“ dar ketvirtfinalio metu sakė Kėdainių „SC–Nevėžis“ treneris Kastytis Kundrotas.

Lemiamas kėdainiečių mūšis – jau šįvakar, balandžio 18 dieną, 18 valandą Kėdainių arenoje. 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video