Į sodybą atklydęs palaidas šuo išpjovė vištas

 Į sodybą atklydęs palaidas šuo išpjovė vištas

Sodybos šeimininkė Milda Klimašauskienė „Rinkos aikštei“ pasakojo, kad į jos sodybą atklydo šviesiai rudas, su antkakliu, ilgom kojom ir rudu snukiu šuo, kuris nieko nelaukęs puolė pjauti vištas./M. Klimašauskienės nuotr.

Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Pakarklių kaime šeštadienį vyko skerdynės – į sodybą užsukęs palaidas šuo su antkakliu puolė pjauti būrį vištų. Nelaimėlių gelbėti suskubo sodybos šeimininkė. Tačiau įsibrovėliui dvi vištas papjauti pavyko, dar dvi – sunkiai sužalotos. Paukščių savininkė ieško šuns šeimininko ir sieks, kad šis kompensuotų jai patirtą žalą.

Pamatė skerdynes

Sodybos šeimininkė Milda Klimašauskienė „Rinkos aikštei“ pasakojo, kad į jos sodybą atklydo šviesiai rudas, su antkakliu, ilgom kojom ir rudu snukiu šuo, kuris nieko nelaukęs puolė pjauti vištas.

„Mūsų sodyboje Pakarkliuose ir vyko pjautynės. Valandos tikslios nepasakysiu, nes nežiūrėjau.

Aš tik išgirdau vištą vieną rėkiančią. Tik pamačiau plunksnas pro langą lekiančias ir išbėgau gelbėti vištų. Radau dvi negyvas, dvi leisgyves. O likusias su gaidžiu pasislėpusias.

Šuo vištų nesuėdė. Tiesiog papjovė vieną, kitą, toks vaizdas, kad dėl pramogos pjovė“, – dėstė paukščių netekusi moteris.

Įsibrovėliui dvi vištas pavyko papjauti, dar dvi – leisgyvės. Paukščių savininkė ieško šuns savininko ir sieks, kad šis kompensuotų jai patirtą žalą.

Aut. past.

Ieško teisybės

Vištų netekusi moteris nenuleidžia rankų ir ieško teisybės. Ji sieks, kad šuns šeimininkai atlygintų jai padarytą materialinę žalą.

„Iš mūsų kaimo vienos gerai pažįstamos sužinojom, kieno gali būti šuo. Tai kalė.

Ieškosim teisybės, kompensacijos, nes perkam vištas ne tam, kad šertume kaimo šunis ar kitu gyvūnus, o sau. Dėl savęs.

Jei jau apsiima gyvūną auginti, tai tegul ir pasirūpina, kad nepabėgtų ir nepridarytų nuostolių“, – pykčio neslėpė M. Klimašauskienė.

Įsisuka ir laukiniai

Jauna moteris teigė, kad į sodybą jau yra įsisukę ir laukiniai gyvūnai, tad nuostolių išvengti nepavyksta.

„Ir taip daug praradom dėl laukinių gyvūnų, o dar betrūko, kad šuo kažkoks įsisuktų.

Tikiuosi atsipirks nuostoliai. Nešneku apie laukinius gyvūnus, nieko nepadarysi, bet čia naminis.

Vasarą lapės buvo apsilankę. O žiemos pradžioje vanagai kelias vištas papjovė.

Sieksime, kad bent jau už tas, kur šuo padarė nuostolį, būtų sumokėta. Geros keturios vištos tikrai buvo papjautos“, – kalbėjo paukščių netekusi moteris.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video