Į nedidelę avariją pateko „Kėdbuso“ autobusas, keleivė išvežta į ligoninę

 Į nedidelę avariją pateko „Kėdbuso“ autobusas, keleivė išvežta į ligoninę

Policijos pareigūnai patikrino abiejų transporto priemonių vairuotojų blaivumą – abu buvo blaivūs./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienį popiet pagrindinėje Kėdainių miesto gatvėje į nemalonų incidentą pateko keleivių vežimo paslaugas teikiančios bendrovės „Kėdbusas“ autobusas. Eismo įvykis buvo nedidelis, transporto priemonės apgadintos nežymiai, tačiau vienai autobuso keleivei prireikė medikų pagalbos.

Formino pareigūnai

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris „Rinkos aikštei“ patvirtino, kad incidentas įvyko apie 13.25 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje.

Pareigūnų duomenimis, autobusas, vairuojamas 1960 metais gimusio vyro, pirminiais duomenimis, susidūrė su automobiliu „VW Transporter“.

Eismo įvykis net nebūtų įskaitinis, būtų pakakę užpildyti eismo įvykio deklaraciją, tačiau keleiviniam autobusui staigiai stabdant ir bandant išvengti susidūrimo susižalojo keleivė.

Teko kviesti policijos pareigūnus.

Vairuotojai blaivūs

Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Dėl sužalojimų viena autobuso keleivė buvo pristatyta į gydymo įstaigą.

Pirminiais duomenimis, moteris nukentėjo nežymiai.

Tuo metu policijos pareigūnai patikrino abiejų transporto priemonių vairuotojų blaivumą – abu buvo blaivūs.

Įvykį tiria ir jo aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Eismo įvykis buvo nedidelis, transporto priemonės apgadintos nežymiai, tačiau vienai autobuso keleivei prireikė medikų pagalbos.

Aut. past.

„Autobusas staigiai stabdė, tuo metu krito viena keleivė. Tai dėl jos ir buvo iškviesti medikai. Eismo įvykis nėra didelis, transporto priemonė vos vos kliudyta, tačiau gaila, kad nukentėjo keleivė, ją išvežė į ligoninę tyrimams“, – situaciją apibūdino pats operatyviai į įvykio vietą atvykęs „Kėdbuso“ atstovas Evaldas Cicėnas.

Policija primena

Policijos pareigūnai primena, kad vairuotojas, atsižvelgdamas į greitį, privalo laikytis tokio atstumo, kad neatsitrenktų į priekyje važiuojančią transporto priemonę, jeigu ji būtų stabdoma, taip pat palikti tokį tarpą iš šono, kad eismas būtų saugus.

Rekomenduojama, kad atstumas iki priekyje važiuojančios transporto priemonės būtų ne mažesnis kaip per dvi sekundes nuvažiuojamas atstumas arba ne mažesnis kaip pusė spidometro rodmens, paversto metrais, pavyzdžiui, kai greitis 50  km/val., atstumas turi būti ne mažesnis kaip 25 m, jeigu eismo sąlygos nereikalauja kitaip. 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video