Į Meilės salą gulbės nukrypavo per centrinę miestelio gatvę

 Į Meilės salą gulbės nukrypavo per centrinę miestelio gatvę

Paukščių porelės kelionės niekas netrikdė, nors Krakių miestelio J. Basanavičiaus gatvė yra ir regioninio kelio dalis, tačiau tuo metu, kai gulbės kirto važiuojamąją kelio dalį – automobiliai nevažiavo./ Aldonos Tamošaitienės nuotr.

Prieš keletą dienų viena Kėdainių rajono gyventoja įamžino ne vieną žmogų pakerėjusį vaizdą – gulbių porelė kirto Krakių miestelio centre esančią gatvę ir ramiai nužingsniavo į visai neseniai atnaujintą vietos įsimylėjėlių pamėgtą Meilės salą.

Reginys nustebino ir pradžiugino

Krakiškė Aldona Tamošaitienė kas rytą keliauja į darbą. Moteris eina tuo pačiu maršrutu –  pagrindine miestelio J. Basanavičiaus gatve, kurioje įsikūrusios įvairios įstaigos: kavinė, parduotuvė, kultūros centras, ambulatorija, vaistinė.

Tačiau tai, ką ji išvydo prieš keletą dienų, privertė ne tik sustoti, bet ir plačiai nusišypsoti.

„Gulbės ramiai keliu žingsniavo į Meilės salą“, – nufotografavusi gulbių porelę rašė moteris.

Paukščiai Krakių miestelyje esančiuose tvenkiniuose jaučiasi saugiai, jie čia apsigyvena ne pirmus metus. Šiame miestelyje tyvuliuoja ne vienas vandens telkinys./ Aldonos Tamošaitienės nuotr.

Paukščių netrikdė

Beje, paukščių porelės kelionės niekas netrikdė, nors Krakių miestelio J. Basanavičiaus gatvė yra ir regioninio kelio dalis, tačiau tuo metu, kai gulbės kirto važiuojamąją kelio dalį – automobiliai nevažiavo, tad nei gulbės žmonėms trukdė, nei žmonės gulbėms.

Paukščiai sėkmingai pasiekė Meilės salą.

Beje, paukščiai Krakių miestelyje esančiuose tvenkiniuose jaučiasi saugiai, jie čia apsigyvena ne pirmus metus. Šiame miestelyje tyvuliuoja ne vienas vandens telkinys.

3 Komentarai

  • Krakes būtina aplankyti ypač vasarą,tai labai tvarkingas miestelis, švarus,visur žydi gėlės. Seniūnija labai puoselėja aplinką,tik seniūnas turėtų pasistengti ir centre atnaujinti asfalto dangą,bei šaligatvius.

  • geroji senelių namų fėja.

  • Gulbės puošia Krakių miestelį. Tačiau saugumo joms trūksta, jau keletą metų iš tikrai gausaus gulbiukų būrio išlieka 1-2. Gubėms su mažais gulbiukams nesaugu ne tik tvenkiniuose dėl ten gyvenančių plėšrūnų, bet ir krakiškių augintinių.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video