Į Birutės gatvę sugrįžo sunkioji technika: atnaujinami šaligatviai, pėsčiųjų takai

 Į Birutės gatvę sugrįžo sunkioji technika: atnaujinami šaligatviai, pėsčiųjų takai

Po priverstinių žiemos atostogų, kuomet žemės darbai tiesiog negalėjo būti vykdomi, į Kėdainių miesto Birutės gatvę sugužėjo sunkioji technika ir statybininkai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Po priverstinių žiemos atostogų, kuomet žemės darbai tiesiog negalėjo būti vykdomi, į Kėdainių miesto Birutės gatvę sugužėjo sunkioji technika ir statybininkai. Dar šiais metais čia bus baigti šaligatvių, pėsčiųjų takų ir apšvietimo atnaujinimo bei įrengimo darbai. Visus darbus numatoma baigti iki gruodžio mėnesio, tačiau panašu, kad esant tokiems tempams jie gali būti baigti ir anksčiau.

Iki gruodžio

Kėdainių rajono savivaldybės Statybos ir turto skyriaus vyr. specialistas Audrius Zubavičius „Rinkos aikštę“ informavo, kad objekto „Kėdainių miesto Birutės gatvės šaligatvių rekonstravimo darbai“, rangovas yra kraštiečių įkurta mažoji bendrija „Donersta“.

Sutartyje numatyta, kad bendrovė visus darbus privalo atlikti iki šių metų gruodžio 1 dienos. Sutarties vertė – 296 192,27 Eur.

Jau atlikta

Daug darbų gatvėje jau atlikta – sudėti nauji šaligatvio borteliai, paklotos trinkelės, įrengtas naujas modernus apšvietimas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Daug darbų gatvėje jau atlikta – išardyti seni šaligatviai, pėsčiųjų takai, apšvietimas. Visas statybinis laužas buvo išvežtas.

Paklotas naujas pagrindo sluoksnis, sudėti nauji šaligatvio borteliai, paklotos trinkelės, įrengtas naujas modernus apšvietimas.

Šaligatviai  pritaikyti neįgaliesiems ir mamoms su vežimėliais bei neregiams. Didelės dalis darbų jau atlikta, dalis bus atlikta šiemet.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius sakė, jog gyventojų gyvenamosios aplinkos gerinimui skiriamas išties nemenkas dėmesys.

Aut. past.

Didelis dėmesys

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius sakė, jog gyventojų gyvenamosios aplinkos gerinimui skiriamas išties nemenkas dėmesys.

„Birutės gatvėje yra besiformuojantis minipramonės parkas su ne viena dešimtimi veikiančių įmonių, įstaigų ir maitinimo vietų.

Kvartale įsikūręs Policijos komisariatas ir nemažai verslo, teikiančio paslaugas žmonėms.

Noriu pažymėti, kad Kėdainių rajono savivaldybė išties daug dėmesio skiria aplinkos gerinimui – gatvių, šaligatvių tvarkymui, aplinkos tvarkymui“, – kalbėjo A. Kacevičius.

3 Komentarai

  • I algirdo gatve tegul sugryzta,nes raset kad ankstyva pavasari prasides darbai,daugiausiai lesu skirta tom gatvem,bet vasaros pabaigoj tik sugebejot kanalizacijos vamzdzius patiest. O dabar kai pliusas vaiku neimanoma i darzeli nuvest arba paciam i darba reik su botais eit,nes ant zvirkelio dar smelio atvezet. Nesitvarkot visiskai.

  • tvarko esamus šaligatvius, o į Dotnuvos gatvės kapines ir ten gyvenantys žmonės vaikšto siaura važiuojamąją dalimi

  • Amžiaus pasiekimas.Su tokiais tempais?Nejuokinkit,tokią gatvelę 4-6 savaitės normaliai dirbant.Bet čia LT našumo ir pinigų nėra.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video