HERCUS mokėjimo kortelė su kredito limitu – patogus sprendimas, kai reikia pinigų

 HERCUS mokėjimo kortelė su kredito limitu – patogus sprendimas, kai reikia pinigų

Šiandien gyvename pašėlusiu tempu. Daugybė reikalų verčia greitai priimti sprendimus ir prisitaikyti prie nuolat kintančių aplinkybių. Visgi ne visada pavyksta numatyti, kokių išlaidų patirsime, spręsdami staiga iškilusias problemas. Rezervą „juodai dienai“ irgi turime ne visi, tai kokia išeitis? Atsakymą žino jau 15 metų sėkmingai rinkoje dirbanti įmonė „Lateko lizingas“.

Kaip visada turėti papildomų pinigų nenumatytiems atvejams?

Sugedo automobilis, o iki atlyginimo dar dešimt dienų… Staiga Jūsų vaikui prireikė nepigių odontologo paslaugų, o kišenėse švilpauja vėjai… Pažįstama? Suvaldyti tokią ar panašią situaciją paprasta, kai turi HERCUS mokėjimo kortelę su kredito limitu. Tai patogus būdas pasiskolinti palankiomis sąlygomis, o kredito limitą naudoti tik prireikus. Palūkanos mokamos tik už panaudotą kredito sumą ir tik už tą laikotarpį, per kurį panaudota kredito dalis buvo grąžinta. Tarkim, turite 300 Eur kredito limitą, pirkote prekių ar išsigryninote bankomate 100 Eur sumą ir sumokėjote priklausantį išgryninimo mokestį, o po penkių dienų panaudotą sumą grąžinote. Taigi palūkanas mokėsite tik nuo 100 Eur sumos tik už penkias dienas. Jei kredito nenaudojate, nemokate ir palūkanų. Su HERCUS kortele tik už mėnesinį kortelės mokestį visada turėsite papildomų pinigų įvairiems gyvenimo atvejams. Juk kišenėje turint pinigų rezervą, kiekvienas jaučiamės ramiau ir saugiau. Norėdami sužinoti apie taikomus pinigų išgryninimo mokesčius ir finansines sąlygas kreipkitės į Lateko lizingo specialistus.

Kas yra HERCUS mokėjimo kortelė su kredito limitu?

HERCUS – tai turbūt daugeliui gerai žinoma „MasterCard“ mokėjimo kortelė, kurią įgydami Jūs pasiskolinate tam tikrą vartojimo kredito sumą ir ją naudojate savo nuožiūra. Tai puikus finansinis įrankis mąstančiam ir veikliam žmogui. HERCUS kortele patogiai atsiskaitysite už pirkinius ar paslaugas prekybos vietose, pirkdami internetu, rezervuosite viešbutį ar išsinuomosite automobilį keliaudami, išsigryninsite pinigų „MasterCard“ ženklu pažymėtuose bankomatuose. Verta už įvairius pirkinius atsiskaityti HERCUS kortele, kadangi Jums nereiks mokėti komisinio ar pinigų išgryninimo mokesčio. Kortelė išduodama nemokamai, vartojimo kreditas suteikiamas dvejiems metams.

Kaip sumokėti palūkanas ir grąžinti panaudotą kreditą?

Atsiskaitę už pirkinius HERCUS mokėjimo kortele ar išsigryninę pinigų bankomatuose ir panaudoję tam tikrą vartojimo kredito dalį, palūkanas turėsite sumokėti nuo 5-os iki 15-os einamojo mėnesio dienos, o panaudotą kreditą – Jums patogiomis dalimis ir kada nuspręsite, iki kortelės galiojimo pabaigos. Mokėjimus galite atlikti „Perlo“ terminaluose, parduotuvių „Maxima“ mokesčių priėmimo skyriuose, bet kuriame banke ar naudodami internetinę bankininkystę.

Kaip patogiai kontroliuoti turimą vartojimo paskolos limitą?

Galime džiaugtis, jog esame moderni visuomenė, todėl ir siūlomi produktai turi visiškai atitikti šiuolaikiško žmogaus poreikius. HERCUS kortelės turėtojai gali ypač patogiai kontroliuoti turimo kredito naudojimą. Visus kortele atliktus atsiskaitymus ar kredito limito likutį galima pasitikrinti prisijungus prie elektroninės sistemos internete arba parsisiuntus programėlę į savo išmanųjį telefoną. Kaip tai padaryti, Jums mielai paaiškins Lateko lizingo specialistai.

Kaip gauti HERCUS mokėjimo kortelę su kredito limitu?

Užsisakyti HERCUS kortelę labai paprasta. Tereikia apsilankyti UAB „Lateko lizingas“ interneto svetainėje www.lateko.lt ir pateikti paraišką. Jeigu nepasitikite savo jėgomis ar neturite įgūdžių naršyti internete, paskambinę nurodytais telefono numeriais visuomet gausite asmeninę konsultaciją. Specialistai padės atlikti visus reikalingus veiksmus. HERCUS mokėjimo kortelę su kredito limitu pristatysime Jums nurodytu adresu. Būtina įsidėmėti, kad, įvertinus gavėjo mokumą, kortelės gamyba užtrunka iki dviejų savaičių.

Dar vienas svarbus momentas – HERCUS mokėjimo kortelės su kredito limitu galima atsisakyti ir grąžinti anksčiau, negu galioja sutartis. Tai galima padaryti visiškai padengus kreditą ir sumokėjus tai dienai susikaupusias palūkanas.

Šiandien vartojimo paskolų rinka yra sklandžiai sureguliuota ir ypač didelis dėmesys skiriamas atsakingam skolinimuisi. Tai skatina žmones nebijoti ir drąsiau kreiptis į kreditus teikiančias įmones. Norintiems gauti kreditą į savo sąskaitą banke UAB Lateko lizingas teikia vartojimo paskolas, taip pat padeda pirkti prekes ir paslaugas išsimokėtinai. Prieš priimant sprendimą pasiskolinti, būtina įvertinti savo finansines galimybes.

Daugiau informacijos apie HERCUS kortelę ir „Lateko lizingo“ paslaugas Jūsų mieste – www.lateko.lt, mob. + 370 616 44 446.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video