Gilino žinias apie savanorystę

 Gilino žinias apie savanorystę

Šviesiojoje gimnazijoje apsilankiusios labdaringa ar savanoriška veikla užsiimančios organizacijos pristatė savo veiklas bei siekius ir plačiau supažindino su savanorystės bei pilietinių veiklų galimybėmis./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Tikėdama ir palaikydama savanorystės idėją Kėdainių šviesiosios gimnazijos bendruomenė pakvietė savo mokinius į savanoriškų organizacijų mugę, kurios metu labdaringa ar savanoriška veikla užsiimančios organizacijos pristatė savo veiklas bei siekius, plačiau supažindino su savanorystės, pilietinių veiklų galimybėmis ir pasiūlymais Kėdainių mieste ir ne tik bei kvietė prisijungti prie konkrečių organizacijų veiklos.

Bendravo gyvai

Savanoriškų organizacijų mugėje gimnazistai galėjo gyvai pabendrauti su organizacijų atstovais, darbuotojais ar savanoriais iš Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo 2-osios šaulių rinktinės Kėdainių Povilo Lukšio 205-osios šaulių kuopos, Kėdainių arenos, asociacijos „Kėdainių samariečiai“, Kėdainių Šv. Juozapo parapijos „Carito“ ir VšĮ „Laiptai į viltį“, Lietuvos raudonojo kryžiaus draugijos, labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“, jaunimo organizacijos „Darbas“, Lietuvos moksleivių sąjungos Kėdainių rajono mokinių tarybos, jaunimo katalikiškos organizacijos „Spindulys“, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro Atvirasis jaunimo centras „LANG’as“ susipažinti su jų siūlomomis galimybėmis jauniems žmonėms.

„Stengiamės gimnazistams pristatyti savanoriavimo mūsų rajone ir ne tik galimybes, skatiname bendradarbiauti su mūsų miesto vietos bendruomene, bendromis jėgomis ugdyti savanorystės idėją ir taip prisidėti prie mūsų visuomenės pokyčių“.

V. Sakalauskienė

Atveria naujas galimybes

Šviesiosios gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Sakalauskienė įsitikinusi, jog panašaus pobūdžio renginiai labai svarbūs ir naudingi gimnazijos jaunimui, nes atveria naujas galimybes prasmingai įsitraukti į pilietines-socialines veiklas.

„Mūsų gimnazijoje didelis dėmesys skiriamas ne tik ugdymui, bet ir vertybinių nuostatų formavimui, pilietiškumo ugdymui, o būtent savanorystė ir yra ta aukščiausia pilietiškumo išraiška.

Todėl stengiamės gimnazistams pristatyti savanoriavimo mūsų rajone ir ne tik galimybes, skatiname bendradarbiauti su mūsų miesto vietos bendruomene, bendromis jėgomis ugdyti savanorystės idėją ir taip prisidėti prie mūsų visuomenės pokyčių.

Dabar kaip tik yra tas laikas, kai mokiniai gali registruotis į savanoriškas veiklas, todėl sužinoti apie įvairias organizacijas – pats metas“, – mano V. Sakalauskienė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video