Geriausia Metų darbuotoja – savivaldybės gydytoja

 Geriausia Metų darbuotoja – savivaldybės gydytoja

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Kėdainių rajono savivaldybės gydytoja valstybės tarnautoja Ramunė Kabošienė, jau antrus metus kartu su kitais medikais atkakliai stovinti kovos su pandemija priešakyje, Vietos savivaldos dienos proga išrinkta Geriausia metų darbuotoja.

Nuo praeitų metų kovo vidurio R. Kabošienė yra ir Ekstremalių situacijų komisijos operacijų centro vadovė. Visą šį laiką jos darbo krūvis, susijęs su epidemiologinės situacijos valdymu rajone, išties labai didelis.

Savivaldybės geriausią Metų darbuotoją rinko gyventojai. Organizuotoje internetinėje apklausoje jie daugiausia balsų atidavė būtent Kėdainių rajono savivaldybės vyriausiajai specialistei R. Kabošienei.

„Man šis įvertinimas yra didelė atsakomybė. Malonu, kad mano darbą įvertino, bet dėl to aš jaučiu tik dar didesnį ir rimtą įpareigojimą dirbti tik geriau“, − sako R. Kabošienė.

Kalbėdama apie apdovanojimą Ramunė sako, kad tą apdovanojimą simboliškai ji dalinasi su kitais kolegomis, bendražygiais medikais ir valstybės tarnautojais, kurie neša kasdienybės krūvį ir dirba labai gerai, kad būtų patenkinti rajono gyventojų lūkesčiai.

Su kolegomis šių metų pavasarį minit Mediko dieną (iš kairės) Kėdainių ligoninės laikinai einanti pareigas direktorė Rita Kuodienė, PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė ir savivaldybės gydytoja Ramunė Kabošienė su savo tiesioginiu vadovu administracijos direktoriumi Arūnu Kacevičiumi./Jorūnės Liutkienės nuotr.

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius labai vertina R. Kabošienės pagalbą valdant pandemiją, atliekant kasdienius darbus ir koordinuojant šiuo metu jau ne tik sveikatos, asmens priežiūros įstaigų, bet ir kitų įstaigų darbą, duomenis, ataskaitas, atliekant analizę bei darant įžvalgas.

„Ramunė kruopščiai atlieka labai daug atsakingų užduočių siekiant suvaldyti COVID-19 ligą rajone. Ji ne tik kasdien atlieka savo pareigas, dirba prie įsakymų projektų ir teisės aktų, susijusių su epidemiologinės situacijos valdymu rajone ruošimo, kurių dabar itin daug, bet ir teikia įvairių pasiūlymų.

Gydytoja nuolat kontaktuoja su įstaigomis ir organizacijomis, organizuoja jų pasitarimus“, − sako administracijos direktorius A. Kacevičius.

Man tai didelė atsakomybė ir įpareigojimas dirbti tik geriau.

R. Kabošienė

„Šie metai jai buvo labai sunkūs, bet Ramunė parodė profesionalumą ir organizuotumą. Ji yra puiki specialistė, atsidavusi savo darbui. Be to, Ramunė nuolat siekia tobulėti“, − negaili pagyrimų savivaldybės administracijos direktorius, ranka rankon dirbantis su savivaldybės gydytoja.

Darbą Kėdainių rajono savivaldybėje R.  Kabošienė pradėjo 2008 metais, o 2013 metais jai jau teko darbuotis prie sveikatos apsaugos reformos įgyvendinimo rajone. Tuo metu buvo centralizuotas ambulatorijų darbas, keitėsi struktūra, įstaigų pavaldumas. Dabar, jos apdovanojimo metais, vis dažniau girdisi naujos reformos planai.

,,Tai buvo jautriausias etapas − įstaigų reorganizacija visada sunkus išbandymas visai bendruomenei, bet tai pasiteisino. Dabar vėl išgyvensime panašų etapą, bet esame stiprūs: mūsų medikų kvalifikacija aukšta, daug investuota į įvairias priemones, todėl neabejoju, kad daugiaprofilinė ligoninė išliks, tik kiek kitaip teiks paslaugas, kurių kokybę stengsimės išsaugoti ir užtikrinti“, − sako R. Kabošienė.

Dabar ji kaip didžiausią problemą mato nepakeliamus medicinos darbuotojų krūvius, nuovargį ir dėl įtampos bei situacijos susikaupusias įvairias problemas. Net ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai šiuo metu dirba savaitgaliais be atlygio. Visi medikai įtraukti ir visi aukojasi.

Pati Ramunė pakopa po pakopos siekė dvigubo išsilavinimo. Ji yra baigusi slaugą Medicinos mokykloje Panevėžyje, tada įstojo į Klaipėdos universitetą dar gilintis į slaugą ir reabilitaciją, o po to prie savo medicininio išsilavinimo dar pridėjo Kauno technologijos universitete švietimo vadybos ir edukologijos magistro diplomą, nes jos tikslas buvo ne tik profesionali pagalba žmogui, bet ir jo švietimas.

Dabar visas savo žinias savivaldybės gydytoja R. Kabošienė taiko dirbdama Kėdainių rajono savivaldybėje, kur rūpinasi paslaugomis žmonėms ir visais sveikatos reikalais.

O šių metų nuveiktus darbus sunku ir išvardinti. Svarbiausia, kad juos mato ir įvertina kolegos, žmonės, bendruomenė.  

4 Komentarai

  • Savivaldybė ir išsirinko.

  • Mat kaip 😂 Kedainiai….

  • Ligoninėj betvarkė, o savivaldybės gydytoja- geriausia. Gal, kad visiem pataikauja.

  • Tiesiog juokinga😀

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video