Gegučių gatvėje – čiurlio gelbėjimo operacija

 Gegučių gatvėje – čiurlio gelbėjimo operacija

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai, atvykę į įvykio vietą, užlipo ant daugiabučio namo stogo ir angoje prie stogo įstrigęs čiurlys buvo išlaisvintas./Gyventojų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų gyvūnų gerovės sergėtojams bei Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams teko atlikti neeilinę gelbėjimo operaciją – gelbėti daugiabučio namo pastogėje įstrigusį mažą paukštelį. Operacija baigėsi sėkmingai ir išvaduotas paukštis buvo paleistas į laisvę.

Pastebėjo gyventojai

Ugniagesių pagalbos prireikė, kai penkiaaukščio daugiabučio namo gyventojai pastebėjo, kad tarp stogo ir penktojo pastato aukšto plyšyje įstrigęs mažas paukštelis. Buvo akivaizdu, kad jis pats niekaip negali išsivaduoti.

Tuomet žmonės ėmė ieškoti pagalbos. Jie kreipėsi į gyvūnų gerovės tarnybą „Pifas“.

„Į mus kreipėsi namo gyventoja, kuri pranešė, kad antrą dieną pastogėje įstrigęs paukštis.

Įvertinę situaciją supratome, kad patys paukščiui niekaip nepadėsime, nes jis dideliame aukštyje. Tad susisiekėme su ugniagesiais gelbėtojais ir paprašėme jų pagalbos“, – paaiškino „Pifo“ gyvūnų globos koordinatorė Greta Linkė.

Atvyko ugniagesiai

Specialistė spėjo, kad prie daugiabučio stogo bus įstrigęs arba kregždžiukas, arba čiurlys.

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai, atvykę į įvykio vietą, užlipo ant daugiabučio namo stogo. G. Linkės spėjimas pasitvirtino – angoje prie stogo buvo įstrigęs čiurlys, kurį ugniagesiai netruko išlaisvinti.

Operacija baigėsi sėkmingai – išvaduotas paukštis paleistas į laisvę.

Aut. past.

Ir dar vienas

Tądien ugniagesius pasiekė ir dar vienas pranešimas, susijęs su laukiniais paukščiais.

Po 16 valandos jie buvo iškviesti į Gudžiūnų miestelio Krakių gatvę, kur iš elektrinės pastotės rūko dūmai, mat į ją atsitrenkė paukštis.

Žmonės pranešė, kad šalia yra mūrinis grūdų sandėlis, tad bijo, kad jis neužsidegtų.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gaisro požymių nenustatė, tik konstatavo, kad jautėsi svilusių laidų kvapas. Jie prie pastotės budėjo, kol atvyko ESO darbuotojai.

2 Komentarai

  • Neverta rašyti komentarų.IŠTRINA.

    • 👍😉❤

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video