Gatvę rekonstravo, o apšvietimą įjungti ir ją tvarkyti – pamiršo

 Gatvę rekonstravo, o apšvietimą įjungti ir ją tvarkyti – pamiršo

Vandenvietės gatvėje įsikūrę verslininkai kreipėsi į „Rinkos aikštę“ prašydami pasiaiškinti, kodėl visiškai rekonstruotoje gatvėje nedega apšvietimas, žiemą čia neužsuka komunalininkų technika./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Nuošalioje Kėdainių miesto Vandenvietės gatvėje gyvenantys gyventojai bei čia įsikūrę verslininkai džiaugiasi pagaliau atliktu kapitaliniu gatvės remontu, tačiau džiaugsmą nustelbia liūdesys – gatvėje nedega šviestuvai, nenuvalomas smėlis po žiemos. Kodėl taip yra?

Rekonstravo dvi gatves

Praėjusiais metais Kėdainių rajono savivaldybė iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos gavo 4 milijonų eurų investicijas. Už šias lėšas per vasarą buvo atnaujintos Kėdainių laisvosios ekonominės zonos (LEZ) Vakarų ir Vandenvietės gatvės bei laukų melioracijos ir lietaus nuotekų sistemos. Darbus statybininkai minėtose gatvėse pradėjo pavasarį, o baigė rudenį.

Tačiau, kaip jau minėta, džiaugsmą ten stelbia tai, kad nedega apšvietimas, o žiemą neužsuka komunalininkų technika.

„Mes esame labai laimingi, nes mūsų gatvei buvo skirtas vienas milijonas eurų. Vandenvietės gatvė juk buvo žvyrkelis, o rudenį pavirto naujutėle gatve su dviračių ir pėsčiųjų takais, bet kodėl joje nedega naujai įrengti šviestuvai, kodėl čia neužsuka gatves prižiūrintys darbininkai su technika. Gal pamiršo mus?“ – kalbėjo žurnalistus pasikvietę šioje gatvėje dirbantys verslininkai.

Kėdainių miesto Vandenvietės gatvėje gyvenantys gyventojai bei įsikūrę verslininkai džiaugiasi pagaliau atliktu kapitaliniu gatvės remontu, tačiau džiaugsmą nustelbia liūdesys – gatvėje nedega šviestuvai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Tvarka turi būti

„Rinkos aikštė“ susisiekė su Kėdainių miesto seniūnija, mat Pramonės rajonas su jame esančia Vandenvietės gatve priklauso būtent šiai seniūnijai.

„Skundai manęs iš šios gatvės gyventojų ar verslininkų nėra pasiekę. Bet aš tikrai išsiaiškinsiu, nes gatvė kaip ir pabaigta rekonstruoti. Gal dar kažkas nesutvarkyta iki galo.

Nusiųsiu atsakingus asmenis ten, nes šioje gatvėje kaip ir visose kitose, apšvietimas turi veikti. Neabejotinai čia užsuks ir komunalininkai. Viskas bus suderinta“,  – patikino miesto seniūnas Algirdas Krivičius.

Pramonės rajonas su jame esančia Vandenvietės gatve priklauso miesto seniūnijos teritoriniam vienetui.

Aut. past.

Problemas jau išsprendė

Kitą dieną „Rinkos aikštei“ vėl susisekus su seniūnija, atsakingi asmenys patikino, kad problema Vandenvietės gatvėje jau išspręsta, apšvietimas prijungtas ir bus įjungiamas.

Pasidomėjus, kas buvo nutikę, gautas atsakymas, jog buvo kilę nesklandumų dėl elektros, tačiau viskas išspręsta, o gatvė jau visiškai pabaigta rekonstruoti.

Kėdainių miesto seniūnas A. Krivičius savo ruožtu pažymėjo, kad priėmus gatvę čia lankysis ir tvarkdariai – gatvė bus prižiūrima tiek žiemą, tiek vasarą, kaip ir kitos miesto gatvės.

4 Komentarai

  • I alektra y ir gatvės asfalto perkasinėt nereikia.

  • Seniūnija pilna ponų ir ponių,bet išeiti į miestą ir viską sužiūrėti nėra kam,tokie privačiam versle nepadirbtų.

  • Už tai stovi butkė rotušės aikštėj ir valdžia, kaip stručiai galvas į smėlį sukišę veblena, mat nežinojo , mat negirdėjo. Idiotizmas.

  • Ryt kioska dar pastatysim is radiotoriu rinkos aikstei, kramtoskes pardavineti ir kortas

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video