Garažo pirkimas virto detektyvu

 Garažo pirkimas virto detektyvu

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo, kuomet buvo pardavinėjamas garažas, esantis Kėdainiuose, Josvainių gatvėje, tačiau pirkimo sandoriai neįvyko ir asmenys patyrė turtinę žalą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo, kuomet buvo pardavinėjamas garažas, esantis Kėdainiuose, Josvainių gatvėje, tačiau pirkimo sandoriai neįvyko ir asmenys patyrė turtinę žalą. Į viešumą šį įvykį iškėlė ir patys nukentėjusieji, ir policijos pareigūnai. Tačiau panašu, kad pareigūnų laukia ilgas ir kruopštus darbas, mat garažo pardavimo–pirkimo sandoris virto tikru detektyvu.

Paviešino patys

Nukentėjusieji ne tik kreipėsi į policijos pareigūnus, bet ir patys socialiniuose tinkluose ėmė ieškoti teisybės.

Žmonės pasakojo norėję pirkti garažą, sumokėję avansinį mokėjimą ir likę it musę kandę.

Mat paaiškėjo, kad garažas areštuotas antstolių, pardavimo–pirkimo sandoris nėra galimas, o sumokėto avansinio mokėjimo niekas jiems taip ir negrąžino.

Negana to, nukentėjusieji teigė sužinoję, kad tokiu būdu yra ir daugiau apgautų asmenų, todėl ir ėmėsi ieškoti teisybės, viešino garažo savininkės pavardę, garažo nuotrauką.

Ikiteisminį tyrimą vykdantys pareigūnai apklausė įtariamuosius. Panašu, kad ši istorija yra paini ir tyrimas nebus labai paprastas.

Aut. past.

Vykdo tyrimą

Ikiteisminį tyrimą vykdantys pareigūnai apklausė įtariamuosius. Panašu, kad ši istorija yra paini ir tyrimas nebus labai paprastas.

Gali būti, kad pati įtariamoji taip pat pateko į sukčių pinkles ir nuo jų nukentėjo. Viską išsiaiškins policijos pareigūnai.

Tyrimą atliekantys Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai kreipėsi į visuomenę. 

Jie prašo atsiliepti nukentėjusius, kurie atliko išankstinį mokėjimą, sudarė sutartį, tačiau neįgijo turto bei neatgavo sumokėtų pinigų.

Visus nukentėjusius asmenis pareigūnai prašo susisiekti su Kėdainių rajono policijos komisariato tyrėja telefonu 8 700 63 694 arba 112, arba el. paštu dovile.simaityte@policija.lt.

2 Komentarai

  • Paviešintu pavardė,ar bent garažo numerį,bendrija.O tai dar nevienas nukentės.

  • ,,Kopūstiene nusiplikę prašomi registruotis Kėdainių rajono policijos komisariate pas tyrėją tel Nr“…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video