„Gamtos herojai“ ieško aplinkai draugiškų bendruomenių

 „Gamtos herojai“ ieško aplinkai draugiškų bendruomenių

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Jau trečius metus VšĮ „Žaliasis taškas“ bei aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ organizuoja aplinkosauginius apdovanojimus „Gamtos herojai“, kurių tikslas – ne tik įvertinti ir apdovanoti, bet ir paviešinti gamtai draugiškas ugdymo įstaigas, įkvepiančius mokytojus bei aktyvius moksleivius už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo.

„Per šiuos kelis projekto metus susipažinome su nuostabiais, atsidavusiais žmonėmis pilnais gražių idėjų, vykdančiais prasmingas veiklas, kurios dažnai turi didesnį poveikį nei masiniai projektai. Jie savo darbą dirba iš širdies, nieko neprašomi, o tai ir sukuria tą jaukią, magišką atmosferą pritraukiančią žmones ir padedančią sėkmingai įgyvendinti aplinkosauginius tikslus“ – kalbėjo VšĮ „Žaliasis taškas“ marketingo ir komunikacijos vadovė Asta Burbaitė.

Šiemet projektas kviečia išskirti ir pasidžiaugti vienu didžiausiu, svarbiausiu ir reikšmingiausiu darbu, prisidėjusiu prie gamtos saugojimo, savo aplinkos puoselėjimo, paskatinusiu progresą ar įkvėpusiu kitus keisti savo nuostatas bei elgesį tvarios aplinkos link.

Projekte gali dalyvauti visos suinteresuotos ugdymo įstaigos ir pedagogai bei mokyklinio amžiaus vaikai (1–12 klasės). Savo kandidatūrą dalyviai gali pateikti patys arba tai gali padaryti kiti, matantys jų darbo prasmę.

Dalyviai nominuojami trijose kategorijose, o nugalėtojams bus skiriami „Commune DIY“ pagaminti medaliai bei stipendijos:

– Metų aplinkosauginio ugdymo įstaiga (1 000 Eur),

– Metų ekologiškiausias pedagogas (500 Eur),

– Metų aplinkai draugiškiausias mokinys (500 Eur).

Registracija konkursui vyksta iki gegužės 22 d. Daugiau informacijos ir registracijos anketą rasite https://kita-forma.lt/gamtos-herojai-23/.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video