Gaisras Sviliuose: sudegė 2 motoroleriai, dviratis ir sendaikčiai (FOTOGALERIJA, VIDEO)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Vėlų šeštadienio vakarą į Svilių kaimą skubėjo gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos – čia degė prie kitų pagalbinių pastatų priblokuotas sandėliukas. Laimei, kaimo gyventojai laiku pastebėjo įsisiautėjusias liepsnas, tad sudegė tik vienas pastatas, kiti buvo išgelbėti. Tačiau gaisras pridarė nemenkų nuostolių vietos gyventojui – sudegė 2 motoroleriai, dviratis ir sendaikčiai.

Pranešė liudininkas

22 val. 06 min. Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pranešimas, kad Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos Svilių kaime, Beržų gatvėje, atvira ugnimi dega ūkinis pastatas.

Pranešėjas informavo, jog pastatas yra netoli autobusų stotelės, o jis liepsnas mato iš toliau ir nežino, ar pastate yra žmonių.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Pramonės ir Josvainių ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Atvira ugnimi

Josvainių ugniagesių komanda į įvykio vietą atskubėjo po 6 minučių nuo pagalbos skambučio. Jiems atvykus atvira liepsna degė medinis 4×4 metrų dydžio sandėliukas ir jame buvę daiktai.

Ugniagesiai numalšino liepsnas, tačiau jos pastatą suniokojo visiškai. Laimei, jiems pavyko išgelbėti šalia stovėjusius pastatus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ugniagesiai ėmė malšinti ugnį, netrukus pasirodė pastiprinimas iš Kėdainių miesto ir Pramonės rajono.

Pavyko išsaugoti

Ugniagesiai numalšino liepsnas, tačiau jos pastatą suniokojo visiškai. Laimei, jiems pavyko išgelbėti šalia stovėjusius pastatus.

„Išsaugotas ūkinis pastatas, malkinė ir 7 m³ malkų. Sandėliukas ir malkinė 8×4 metrų dydžio, priblokuoti prie medinio ūkinio 15×4 metrų dydžio pastato, stogas dengtas šiferiu.

Gaisro metu sudegė ir buvo išardytas sandėliukas, sudegė viduje buvę sukrauti sendaikčiai, 2 motorolerių ir dviračio degiosios detalės“, – konstatavo Džiuginta Vaitkevičienė, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė.

Laimei, kaimo gyventojai laiku pastebėjo įsisiautėjusias liepsnas ir sudegė tik vienas pastatas, kiti pastatai buvo išgelbėti.

Aut. past.

Gaila motorolerio

Įvykio vietoje buvęs pastato šeimininkas labiausiai gailėjo neseniai pirkto 2006 metų gamybos motorolerio „Kymco“.

„Aš laikiau motorolerį šiame sandėliuke. Čia dar buvo dviratis, kiti daiktai. Kitas motoroleris. Gerai, kad gaisrą kažkas pamatė, nes aš nemačiau.

Jei būtų užsidegę ir kiti pastatai, būtų dar blogiau, nes ten ir vištas laikome. Gaila, visas sandėliukas sudegė, viskas, kas jame buvo. Net mano pirkto motorolerio dokumentai sudegė.

Tik man ramybės neduoda klausimas, kaip užsidegė sandėliukas. Nes nei elektros, nieko nebuvo. Gal nuo motorolerio? Sunku dabar pasakyti, bet labai gaila“, – kalbėjo pastato savininkas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video