Dotnuvoje moteris nesuvaldė automobilio: vairuotojai nustatytas sunkus girtumas

 Dotnuvoje moteris nesuvaldė automobilio: vairuotojai nustatytas sunkus girtumas

Dotnuvos miestelio gatvėmis automobilį „VW Passat“ vairavo neblaivi moteris. /Asociatyvi „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Vakar po pietų Bendrajame pagalbos centre gautas gyventojų pranešimas apie tai, kad Kėdainių rajono Dotnuvos miestelyje automobilį vairuoja galimai neblaivi moteris. Negana to, pranešta, kad moteris nesuvaldė automobilio ir sukėlė eismo įvykį.

Į įvykio vietą atskubėję pareigūnai apie 13 val. 40 min. sulaikė vairuotoją.

Paaiškėjo, kad Dotnuvos miestelio gatvėmis automobilį „VW Passat“ vairavo neblaivi moteris. 1973 metais gimusiai vairuotojai nustatytas sunkus girtumo laipsnis – net 3,51 promilės. 

Dėl automobilio vairavimo esant neblaiviai ir eismo įvykio sukėlimo pradėtas ikiteisminis tyrimas, moters laukia teismas. Jos vairuotas automobilis nugabentas į saugomų automobilių aikštelę, tačiau moteris nesulaikyta. Ji dar turės apsilankyti ir policijoje, ir teisme.

4 Komentarai

  • jei jis būt paėmęs iš moters raktelius ir pats nuvairavęs jos mašinytę namolio…

    • Ji nekalta ji nevairavo

  • […] policija pranešė apie Dotnuvoje sulaikytą ,,Volkswagen Passat“’ vairuotoją, kuriai buvo nustatytas sunkus 3,51 prom. girtumas. 13.40 val. policija vairuotoją sulaikė po […]

  • Gaila kad nėra moters duomenų. Reikės moteriai pagalbos, liks be auto, be teisių, į teismus pavežioti kažkam reikės. Kaži, vyra ji turi.?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video