Didžiulis gaisras mieste: degė garažas ir jame buvę automobiliai (FOTOGALERIJA)

 Didžiulis gaisras mieste: degė garažas ir jame buvę automobiliai (FOTOGALERIJA)

Vidurnaktį gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos skubėjo į Kėdainių mieste esantį individualių namų rajoną, mat buvo gautas kaimynų pranešimas apie kilusį didelį gaisrą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrjus KUPRIJANOVAS

Vidurnaktį gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos skubėjo į Kėdainių mieste esantį individualių namų rajoną, mat buvo gautas kaimynų pranešimas apie kilusį gaisrą, didžiules liepsnas bei pavojų aplinkiniams gyvenamiesiems pastatams.

23 val. 47 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto Pirmūnų  gatvėje dega ūkinis pastatas. Pranešta, kad gaisras labai didelis.

Į įvykio vietą iškart buvo pasiųstos sustiprintos ugniagesių gelbėtojų pajėgos – Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, Pramonės, Dotnuvos ir Josvainių ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Atvykus į pranešėjo nurodytą vietą paaiškėjo, kad dega ne ūkinis pastatas, o Šilelio gatvėje esantis didelis garažas.

Garažas naujai pastatytas, mūrinis, 8×7 metrų dydžio, stogas vienšlaitis, dengtas skarda, durys vienos pakeliamos, kitos šarvuotosios.

Ugniagesiai nedelsdami ėmė malšinti ugnį, vanduo buvo imamas iš Vilniaus gatvėje esančio gaisrinio hidranto.

Numalšinus liepsnas konstatuota, kad apdegė garažo vidaus medinės stogo ir sienų konstrukcijos, pradegė apie 2 m² išorinės sienos. Laužtuvu išlaužtos garažo durys.

Garažo viduje buvę du automobiliai apgadinti: „Honda FRV“ (2010 m., apdegė išorinės plastikinės detalės, įtrūko priekinis stiklas, vidus paveiktas karščio) ir „Daewoo Lanos“ (2000 m., išdegė variklio skyrius ir salonas, apdegė išorinės plastikinės detalės). Šalia sukrautos malkos nesudegė.

Dėl ko kilo gaisras – tiria ugniagesių gelbėtojų ekspertai.

1 Komentaras

  • Baisu. Priešui nelinkėčiau.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video