„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ įvyks bet kokiu oru: leidimas protesto žygiui gautas

 „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ įvyks bet kokiu oru: leidimas protesto žygiui gautas

Protesto akcija „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ įvyks bet kokiu oru. Jis prasidės gegužės 15 dieną.

Leidimas protesto žygiui jau gautas. Žygio organizatoriai su Vilniaus savivaldybės komisija jau aptarė visus klausimus apie transportą, automobilių parkavimosi aikšteles, protesto mitingo saugumą siekiant išvengti provokacijų ir kitus panašius klausimus.

Gegužės 15-ai dieną Vingio parke bus leista parkuotis 20 retro automobilių, dalyvausiančių „Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021“ ir 40 motociklų desantui, taip pat leidimus turintiems organizatorių, apsaugos, medicinos, gaisrinių ir aptarnaujančio personalo automobiliams.

Visiems kitiems vairuotojams Vingio parkas gegužės 15 dieną bus uždarytas, todėl organizatoriai rekomenduoja iš anksto pasirūpinti vieta, kurioje galima bus palikti automobilį ilgesniam laikui, mat Vilnius sulauks daugybės transporto priemonių tą dieną iš visos Lietuvos. Ir daugiausia būtent aplink Vingio parko rajoną.

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ startuos visoje Lietuvoje vienu metu – 8 valandą ryto suriaumos pirmieji automobilių motorai, paskelbę starto pradžią ir vėjyje išsiskleis maršo dalyvių iškeltos ir prie automobilių pritvirtintos vėliavos, pranešdamos Lietuvai, kad protesto žygis prasidėjo.

Protesto žygis „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ pajudės nuo Klaipėdos link Vilniaus milžinišku automobilių srautu, prie kurio pakeliui jungsis visi Lietuvos regionai. Taip pat jungsis ir retro automobilių klubai ir, žinoma, plieninių žirgų raiteliai – Lietuvos baikeriai.

Danguje „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ dalyvius pasveikins aviatoriai iš sportinių lėktuvų klubų, pademonstruodami, kad tą dieną Lietuva tapo vieninga visur – ir danguje, ir Žemėje.

Pasiekusi Vilnių kolona porą valandų skirstysis po automobilių stovėjimo aikšteles (vietos Maršo dalyviams bus numatytos), o žmonės autobusais bus vežami į Vingio parką, kur įvyks akcijos kulminacija – protesto mitingas, apie kurio priežastis yra aiškiai kalbama organizatorių parengtoje deklaracijoje, kurioje reikalaujama stabdyti antidemokratinę politiką ir kuri bus tvirtinama protesto mitingo metu šalia kitų kreipimųsi į Lietuvos įstatymų leidybos organą – Seimą ir aukščiausiąjį šalies vadovą – Prezidentą.

Mūsų šūkis: „Stipri šeima – stipri valstybė!“

Būsimų „Didžiojo Šeimos Maršo 2021“ dalyvių prašoma registruotis https://seimusajudis/registracija puslapyje. Tai reikalinga organizatoriams, kad būtų galima sklandžiau išskirstyti transporto srautus po aikšteles ir žinoti, kiek žmonių vyks autobusais, kad būtų užsakytas reikalingas jų skaičius.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video