Demontuos įgriuvusią Kėdainių tilto siją

 Demontuos įgriuvusią Kėdainių tilto siją

BNS Teodoro Biliūno nuotr.

BNS inf.

Netrukus bus pradėti sausio pabaigoje Kėdainiuose įgriuvusio tilto sijos demontavimo darbai, kuriuos už 63,8 tūkst. eurų atliks bendrovė „Kelių priežiūra“, pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD).

Anot jos, į Nevėžį įgriuvusią siją planuojama demontuoti per porą savaičių ir tuomet vertinti, ar tiltas yra tinkamas tolimesniam naudojimui. 

„Siją demontuoti leista po to, kai buvo atlikta nuodugni nukritusios tilto sijos apžiūra. Pašalinus siją ir kitus įvykio padarinius bei įvertinus tilto būklę, bus galima vertinti, ar tiltas tinkamas tolesnei eksploatacijai ir kokia apimtimi“, – pranešime nurodė LAKD.

Eismas tiltu šiuo metu uždarytas, jis nukreipiamas aplinkiniais keliais. Speciali komisija vis dar aiškinasi, kas lėmė tilto griūtį.

„Pašalinus padarinius, toliau bus vykdoma ekspertizė, kuria bus nustatomi veiksniai, galimai turėję įtakos avarijai“, – teigiama direkcijos pranešime.

LAKD taip pat svarsto galimybes šalia įgriuvusio tilto įrengti laikiną tiltą bei laikinus privažiavimo kelius.

Tilto per Nevėžį Kėdainiuose konstrukcijos įgriuvo sausio 31-ąją, nuo tada juo uždarytas transporto ir pėsčiųjų eismas. 

Direkcija anksčiau pranešė, kad tilto sija galėjo būti pažeista dėl juo važiavusio sunkiasvorio transporto, viršijus leistiną masę. Tikslios incidento priežastys turėtų paaiškėti po specialaus tyrimo. 

8 Komentarai

  • A prie Vilainių vakar,žiūriu,diskoteka.Vilkikai su negabaritais kad mirksi,kad linksmin dūšią.Atvežtos išilginės tilto sijos.Na bent čia žingsniuks į priekį….

  • Dabar tiltai nebeįdomūs pasidarė. Darbar visi žiūri seriala pavadinimu Raimondos rūpesčiai Kėdainių ligoninėje.

  • Kas ir kaip ivertino sijos lużimo prieżasti jei ji dar neištraukta

  • Va čia tai geras pinigų plovimas, sija demontuoti 63 tūkstančiai!

  • Susirenkam 63 kėdainiečiai, išvilksim su virve ir po štukę pasiimsim

    • Joo su kraniuku istraukt sija is upes beveik 64 tukstanciai. Akivaizdziai triedzia mokesciu moketojams ant galvu ir ziuri i akis

  • Paleiskim bent pesciuju eisma tuo tiltu ir po metu sija pati nukris ir nemokamai

  • Toji LAKD ,kaip tikra LAKūdrų direkcija, už sijos demontavimą besiruošianti nuplėšt 64 tūkstančius?Gal čia korektūros klaida ir į sąmatą neįtraukta naujos sijos kaina ir jos montažas tilto remonte?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video