Dėl elektrifikacijos darbų pasikeitė traukinių tvarkaraščiai

 Dėl elektrifikacijos darbų pasikeitė traukinių tvarkaraščiai

AB „Lietuvos geležinkeliai“ nuotr.

Įsibėgėjant geležinkelio elektrifikacijos projektui, pasikeitė bendrovės „LTG Link“ traukinių tvarkaraščiai maršrutais Vilnius–Šiauliai–Klaipėda, Klaipėda–Šiauliai–Vilnius.

Maršrutu Vilnius–Šiauliai–Klaipėda pirmadieniais–šeštadieniais traukiniai iš Vilniaus išvyks 6.30 ir 7.30 val. Iš Kėdainių atitinkamai 7.59 ir 9.02 val.

Maršruto Klaipėda–Šiauliai–Vilnius traukiniai pirmadieniais–šeštadieniais iš Klaipėdos išvyks 5.22 ir 17.55 val. Iš Kėdainių atitinkamai – 8.18 ir 21.10 val.

Sekmadieniais šių maršrutų traukiniai kursuos įprastai ir maksimaliais sąstatais. Maršrutu Vilnius–Šiauliai pirmadieniais–šeštadieniais traukiniai šiuo laikotarpiu nekursuos.

Tvarkaraščio pakeitimai galios iki vasario 28 d.

Visi traukiniais vykti planuojantys keleiviai kviečiami interneto svetainėje www.LTGLink.lt, mobiliojoje programėlėje ar kitais „LTG Link“ kanalais pasitikslinti dėl konkrečių juos dominančių traukinių reisų ar jų pakeitimų.

Traukinių bilietais rekomenduojama pasirūpinti iš anksto – tai patogiausia padaryti internetu arba mobiliojoje programėlėje.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video