Daugiabučių kiemuose lopomos duobės

 Daugiabučių kiemuose lopomos duobės

Šiuo metu UAB „Ukmergės versmė“ kelininkai pluša kiemuose ir siaurose gatvelėse tarp daugiabučių kiemų. Čia lopomos po žiemos atsiradusios duobės. Tiesa, kelininkams galvos skausmą kelia ne pats darbas, o trukdžiai – žmonės dažnai nekreipia dėmesio į kelininkus ir nepatraukia savo automobilio, taip sudarydami kliūtį sutvarkyti duobę. Ir tai dar ne viskas – pasitaiko atvejų, kai pavagiami net ir kelio ženklai.

Liko nedaugUkmergės versmės“ darbų vadovas Gintas Imbrasas: „Kol leidžia geri orai, dirbame visu pajėgumu.“ / KKTV stop kadras

„Šiuo metu jau esame sutvarkę kiemus Liaudies, Respublikos gatvėse, dalyje A. Kanapinsko, J. Basanavičiaus gatvės kiemų. Šiandien užbaigsime darbus prie „Šoros“ parduotuvės ir keliausime J. Basanavičiaus gatve toliau. Darbus baigsime Žemaitės ir P . Lukšio gatvėse“, – apie darbų eigą trečiadienį pasakojo „Ukmergės versmės“ darbų vykdytojas Kėdainiuose Gintas Imbrasas.

Gyventojai nesupratingi?

G. Imbrasas pabrėžė, kad gyventojai labai dažnai būna nesupratingi kelininkų atžvilgiu.

„Būna, atvažiuojame į kiemą – stovi du automobiliai. Tuomet einame ir klausinėjame gyventojų kieno jie, o šie tik numoja ranka, esą nieko nežino. Tai man keista, negi žmonės nenori, kad jų kiemuose neliktų duobių. Nesuprantu šito niekaip. Juk žmonėms tik geriau. Labai jau abejingai į mūsų darbą žiūri kai kurie gyventojai“, – nusivylimo neslėpė darbų vadovas.

Pasitaiko vagių

Negana to, kad kelininkams į tą patį kiemą tenka grįžti net po tris ar keturis kartus, tačiau jie pastebi, kad po nakties, netgi laikini kelio ženklai dingta.

„Pastatome laikinus kelio ženklus iš anksto, kad vairuotojai patrauktų automobilius vienai dienai, kol sutvarkysime jų kiemą. O atvykę ryte neberandame net tų laikinų ženklų. Tai išvis absurdas! Kur galima panaudoti seną kelio ženklą ir ką su juo veikti? Gal čia piktybiškai kažkas taip elgiasi. Sunku suprasti“, – pykčio neslėpė G. Imbrasas.

Pluša kasdien

Pasak kelininkų, kol geri orai – jie pluša visu pajėgumu. Kasdien Kėdainiuose dirba iki dešimt darbuotojų. Asfaltas vežamas iš Ukmergės. Dirba dvi komandos: vieni frezuoja duobes, nulupa seno asfalto dalį ir išveža, kiti – jau vykdo asfalto liejimo darbus. Kelininkai per šiuos metus turi užlopyti apie 3 500 m2 duobių. Šiems darbams skirta per 70 tūkst. eurų.

 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video