Gausus būrys kraštiečių sodino medelius (su fotogalerija)

 Gausus būrys kraštiečių sodino medelius (su fotogalerija)

Kėdainių miškų urėdija sukvietė visus miškui neabejingus žmones, kolektyvus, organizacijas ir įmones į visuotinę miško sodinimo talką – Nacionalinį miškasodį 2017. Šįmet mūsų krašte miškasodis vyksta Skaistgirių girininkijoje, Bajėnų miško teritorijoje.

[quote author=“J. Urbanavičius“]Džiaugiamės, kad į šią nacionalinę akciją tiek visoje Lietuvoje, tiek Kėdainiuose susirenka nemažai talkininkų.[/quote]

Miškininkai planuoja pasodinti dvigubai daugiau medelių nei pernai, t. y. 3,9 hektarų plote planuojama pasodinti beveik 10 000 ąžuoliukų bei juodalksnių. Ar jiems pavyks įgyvendinti savo planus, paaiškės pavakarę.

„Džiaugiamės, kad į šią nacionalinę akciją tiek visoje Lietuvoje, tiek Kėdainiuose susirenka nemažai talkininkų. Miškasodyje dalyvauja įvairių įstaigų, organizacijų atstovai bei pavieniai žmonės ar jų grupės. Labai džiaugiamės, kad dalyvauja ir šeimos. Manau, kad tai palaipsniui tarps graži tradicija. Juolab, kad tiek pernai, tiek šiandien, miškasodžio dieną lepina išties puikus oras“, – „Rinkos aikštei“ sakė VĮ Kėdainių miškų urėdijos urėdas Justinas Urbanavičius.

Nacionalinio miškasodžio akimirkos – fotografo Algimanto Barzdžiaus parengtoje nuotraukų galerijoje.

[#gallery=708#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video