DADU fabriką rekomenduoja kaip gerą darbo vietą

 DADU fabriką rekomenduoja kaip gerą darbo vietą

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Per vasarį ir kovą pagaminusi rekordinį kiekį ankstyvo pavasario sezonui – net 1 223 tonas DADU ledų, „Vikeda“ naują sezoną pradėjo įdarbinusi per 100 sezoninių darbuotojų. Nemaža dalis iš jų į įmonę sugrįžo dirbti jau ne pirmą sezoną.

„Labiausiai džiugina tai, kad net penktadalis naujų sezoninių darbuotojų įsidarbino „Vikedoje“ pakviesti čia jau dirbančių žmonių, kurie savo darbovietę jiems rekomendavo kaip gerą darbo vietą.

Žmogus niekada nerekomenduos kitam dirbti ten, kur jam pačiam būtų negerai, o jei jis grįžta ir kartu su savimi atsiveda dar ir draugą ar kaimyną, kuris taip pat nori čia įsidarbinti, vadinasi, pateisiname lūkesčius.

„Vikedos“ generalinis direktorius Algirdas Gauronskis: „Mums svarbus kiekvienas įmonėje dirbantis žmogus, gerbiame kiekvieną savo darbuotoją, žmonės tai jaučia, todėl ir grįžta pas mus kiekvieną sezoną.“/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Mums svarbus kiekvienas įmonėje dirbantis žmogus, gerbiame kiekvieną savo darbuotoją, žmonės tai jaučia, todėl ir grįžta pas mus kiekvieną sezoną“, – mano „Vikedos“ generalinis direktorius Algirdas Gauronskis.

Iš viso „Vikedoje“ dirba per 200 darbuotojų. Fabriko našumas – 625 tūkst. porcijų ledų per dieną.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video