D. Kaminsko vietą užims sūnus

 D. Kaminsko vietą užims sūnus

Rajono tarybos nariui Dariui Kaminskui gavus Seimo nario įgaliojimą, vieta rajono Taryboje liks laisva. Jau žinoma, kad Taryboje D. Kaminską pakeis jo sūnus Justinas Kaminskas.

Nors 27 metų J. Kaminskas porą paskutinių metų gyvena ir dirba šalies sostinėje, Kėdainių reikalais ir kėdainiečių problemomis jis nenustojo domėtis.

„Problemų dėl to, kad reikės važinėti iš Vilniaus į Kėdainius tikrai nebus. Tiek įstatymais yra užtikrinta teisė vykdyti šią pilietišką veiklą, tiek darbovietė išleidžia ir nori, kad važiuočiau ir dirbčiau Kėdainių labui. Kai aš nusprendžiau, kad norėčiau eiti į rajono Tarybą, gyvenau dar Kėdainiuose. Manau, kad turiu gerų idėjų, kurios galėtų prisidėti prie geresnio kėdainiečių gyvenimo“, – viliasi būsimas rajono Tarybos narys, šiuo metu einantis Lietuvos banko ekonomisto pareigas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video