D. Avižiuvienei ir J. Kleivienei įteikti Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai

 D. Avižiuvienei ir J. Kleivienei įteikti Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai

BNS Irmanto Gelūno nuotr.

SAM inf.

Balandžio 30 dieną, antradienį, Valdovų rūmuose Vilniuje vyko tradiciniai Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojami Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai. Iškilmingame renginyje Nusipelniusio Lietuvos mediko apdovanojimus atsiėmė ir kėdainietės medikės Danguolė Avižiuvienė, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vadovė, ir Joana Kleivienė, Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė.

Už atsidavimą profesijai, sunkų ir pasiaukojantį darbą bei išskirtinius nuopelnus sveikatos sistemai, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys garbės ženklus įteikė 26 šalies gydytojams, 27 slaugytojoms ir 22 sveikatos apsaugos darbuotojams.

Medikus sveikino bei jiems dėkojo sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ir Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Šiais metais, minint jubiliejinę, 20-ąją Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Sveikatos apsaugos ministerijai garbingam apdovanojimui gauti buvo atsiųsta daugiau nei trys šimtai kandidatų paraiškų iš visos Lietuvos.

Nominantai šiems aukščiausiems medikų bendruomenės apdovanojimams atrinkti vertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, atsižvelgiant į ypatingus nuopelnus Lietuvos sveikatos sistemai, diegiant inovatyvius technologinius ir tvarius vadybos sprendimus, taip pat už Lietuvos vardo garsinimą, tarpvalstybinių santykių puoselėjimą ir plėtrą, jaunosios medicinos profesionalų kartos ugdymą, pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybę bei kitus nuopelnus.

1 Komentaras

  • Ar čia ta Avyžiuviene,kuri buvo pažeidusi įstatmą,kai asmeninėms reikmėms naudojo darbo automobilį ir šį pažeidimą nustatė VTEK?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video