COVID-19 skyriuje situacija keičiasi kasdien

 COVID-19 skyriuje situacija keičiasi kasdien

Kristinos Kasparavičės nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Kaip informavo VšĮ Kėdainių ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai, laikinai einanti direktoriaus pareigas Rita Kuodienė Kėdainių ligoninės COVID-19 skyriuje pirmadienį, rugsėjo 20 dieną, iš 20-ies lovų buvo užimtos 17, antradienį, rugsėjo 21 dieną, jau užimta 16 lovų. Vakar deguonis buvo reikalingas 13 pacientų, šiandien – 12. Skyriuje gydomi vidutiniškai ir labai sunkūs ligoniai. Vienas yra itin sunkios būklės ligonis, kurio likimas sprendžiasi. Situacija skyriuje keičiasi kasdien.

Be šių ligonių, dar 2 guli palaikomojo gydymo lovose, nes jiems reikalinga izoliacija iki 20 dienų.

Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje šįryt kol kas nėra nei vieno paciento.

Šalti orai privertė žmones sugrįžti į uždaras patalpas, biurus, namus, o po vasaros žmonių atsipalaidavimas dar jaučiausi didžiulis, todėl sergamumo rodikliai šoktelėjo.

Kėdainiuose gi skaičiuojami 274,9 nauji COVID-19 atvejai 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų. Tai yra 102 susirgę žmonės, beveik perpus mažiau nei buvo antrosios bangos piko metu – gegužės 16 dieną, kai sirgo 215 gyventojų.

Kėdainių ligoninės COVID-19 skyriuje pirmadienį, rugsėjo 20 dieną, iš 20-ies lovų buvo užimtos 17, antradienį, rugsėjo 21 dieną, jau užimta 16 lovų.

Aut. past.

COVID-19 skyriaus vedėja gydytoja Kristina Šlepavičienė sako, kad COVID-19 simptomai išlieka tie patys: karščiavimas, sausas kosulys, kaulų laužymas, bendras silpnumas, uoslės ir kvapo nebuvimas, galvos skausmas.

„Kiekvieno žmogaus organizmas ir imuninė sistema skirtingai dorojasi su virusu, todėl žmonės patiria skirtingus simptomus“, − sako K. Šlepavičenė.

Po daugiau kaip 3 mėnesių pertraukos COVID-19 skyrius Kėdainių ligoninėje su 20 vietų pacientams buvo atidarytas 2021 metų rugpjūčio 28 dieną. Iš viso skyriuje mirė vienas ligonis.

Ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje paruošta 1 reanimacijos ir intensyvios terapijos vieta itin sunkiems COVID-19 pacientams. Šiame skyriuje nuo COVID-19 mirė vienas žmogus.  

Ligoniai į Kėdainių ligoninės COVID-19 skyrių vežami gydytis iš Kauno, Kaišiadorių, Jonavos ir Raseinių.

Planinė pagalba Kėdainių ligoninėje neribojama. Dėl saugumo reikalavimų lankytojų patekimas į Terapijos skyrių ribojamas.

8 Komentarai

 • Gal nustokit meluoti, kaip iš 3 gulejusiu, per diena jau atsirado 16.

 • Nepaskiepytiems susimokėti už gydymą.

  • Kaip neuzkresit skiepyti, tada galesi cia bliauti kaip avis, o dabar marš 3 doze susileisti stiprinancia..

 • Jorūne, Jolanta už tokius straipsnius pati tave ištėkš lauk, nepadės nei Nijolė. Paskaityt, Jolantos nuomonę, ar jau nesusigaudai.

 • Jo jei veza is kitu rajonu ,tai aisku kad uzpildys covid skyriu,o gausis ,kad Kedainieciai serga.

 • Latvijoje Rigos lygoninėje mirtinai nuodijo Covid pacientus NIMBEX vaistinių preparatu “gydymo tikslais” – Pasakoja Marina Kornatovskaja (Марина Корнатовская) vėliau atleista iš Rigos Rytų Universitetinės Ligoninės ir teisiusi su ligonine dėl atleidimo. Žiur. youtube (Молчание хуже смерти ).

  • nezinau kaip Lietuvoj su NIMBEX, bet pas mus neskiepytiems BYBAN preparatą galbūt skiria

 • 1. Japonijoje sustabdė Moderna vakcinaciją dėl pašalinių medžiagų. Vokietija atsisakė taip pat;
  2. Pfizer valdžia neįleido į Izraelį dėl vakcinacijos stokos; JAV įvedė kortaindikaciją-širdies nepakankamumo rizika nuo vakcinų Pfizer ir Moderna po vakcinacijos;
  3. AstraZeneca vakcina sustabdė Danija, Norvegija, Italija, Vokietija, Airija, Islandija, Latvija. 4. Johnson & Johnson vakcina sustabdė JAV, Danija, Norvėgija.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video