Buvusi Keleriškių kaimo mokykla degė jau trečią kartą

 Buvusi Keleriškių kaimo mokykla degė jau trečią kartą

Šį rudenį jau trečią kartą degė buvusi šio nedidelio kaimo mokykla./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Lapkričio 28-ąją ugniagesiai gelbėtojai ir vėl skubėjo į šalia Kėdainių esantį Keleriškių kaimą. Šį rudenį jau trečią kartą degė buvusi šio nedidelio kaimo mokykla. Beje, šį mėnesį degė ir mokyklos teritorijoje esantis apleistas ūkinis pastatas, o prieš kelis metus visiškai sudegė taip pat mokyklos teritorijoje buvęs rąstinis pastatas, vietinių vadinamas klėtimi.

Pamatė gyventojai

10 valandą ryto Bendrasis pagalbos centras sulaukė vietos gyventojo pranešimo, kad Kėdainių rajono Keleriškių kaimo Smėlio gatvėje dega apleista pradinė mokykla, kyla dūmai.

Žmogus pranešė, kad ši mokykla dega ne pirmą kartą.

Į įvykio vietą išskubėjo ugniagesiai gelbėtojai. Jiems atvykus buvusioje mokykloje degė medinės sienos rąstai. Ugniagesiai rąstus išpjovė, gaisrą užgesino.

Šį mėnesį degė ir mokyklos teritorijoje esantis apleistas ūkinis pastatas, o prieš kelis metus visiškai sudegė taip pat mokyklos teritorijoje buvęs rąstinis pastatas, vietinių vadinamas klėtimi.

Aut. past.

Prieš porą savaičių

Į šią teritoriją ugniagesiai skubėjo ir prieš porą savaičių. Tuomet degė šalia buvusios Keleriškių kaimo mokyklos stūksantis apleistas ūkinis pastatas. 

Tąkart apleisto pastato viduje degė sukrautos lentos, šakos, kitos šiukšlės. Ugniagesiai greitai numalšino liepsnas, nuodėgulius ištempė laukan.

Kas padegė pastato viduje buvusias šiukšles – aiškinamasi. Neatmetama, kad taip buvo siekiama sudeginti ir visą pastatą, tačiau besiplieskiančią ugnį laiku pastebėjo kaimo gyventojai.

Degė triskart

Reikėtų priminti, kad pati apleista Keleriškių mokykla šiais metais degė jau tris kartus. Be lapkričio 28-osios gaisro, ugnis čia siautėjo ir rugsėjo 8 bei 18 dienomis.

Kėdainių rajono policijos komisariatas informavo, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl padegimo. Įtariama, kad mokykla buvo padegta tyčia.

Jei pareigūnams pavyks išaiškinti padegėją – šiam gresia kalėjimas.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Prieš keletą metų

Priminsime skaitytojams, kad prieš keletą metų taip pat sudegė šalia mokyklos buvęs rąstinis pastatas, vietinių vadinamas klėtimi.

Klėtyje jaunimas buvo įsirengęs kambarius, dažnai leisdavo vakarus. Sudegus klėčiai jaunimui buvo leista rinktis buvusiame mokyklos pastate, tačiau paskutiniu metu jie ir ten nebesilankydavo.

4 Komentarai

  • Užkniso su tuo laužymu.Nukriaukit nafik,suliginkit su žeme-žemė nedega.

  • Užknysot su tuo laužymu.Nugriaukit nafik,suliginkit su žeme-žemė nedega.

  • O kaip pigiai nupirkt sklypa kai stovi pastatas?pastata pasalint ,susitart su tinkamais zmonemis kurie skelbs pardavima ir ale laimet auksciona svarbu turet pazistamu .Butu juokingiausia kai kokie kaimynai ji laimetu😃😃😃

  • Pamatysim kas nupirks, siûlo galas bus atvyniotas?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video