Bute išsiliejus sieros rūgščiai – ant kojų sukeltos visos tarnybos

 Bute išsiliejus sieros rūgščiai – ant kojų sukeltos visos tarnybos

Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad tualeto patalpoje, sutrūkus plastikiniam buteliui, išsiliejo apie 300 ml sieros rūgšties, skirtos kanalizacijos vamzdžiams valyti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šeštadienio vakarą į Kėdainių rajono Dotnuvos seniūniją skubėjo visos specialiosios tarnybos, mat pranešta apie daugiabučio namo bute išsiliejusias chemines medžiagas.

Pranešė gyventoja

Apie 21 valandą Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Vainotiškių kaimo Kačiupio gatvėje esančio daugiabučio namo bute, tualete, išsiliejo sieros buteliukas, šeimininkei graužia akis.

Moteris norėjo tik medikų pagalbos, tačiau medikai apie situaciją informavo ir ugniagesius bei policiją.

Į įvykio vietą išskubėjo visos specialiosios tarnybos.

Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Vainotiškių kaimo Kačiupio gatvėje esančio daugiabučio namo bute, tualete, išsiliejo sieros buteliukas, šeimininkei graužia akis.

Aut. past.

Paliko namus

Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad tualeto patalpoje, sutrūkus plastikiniam buteliui, išsiliejo apie 300 ml sieros rūgšties, skirtos kanalizacijos vamzdžiams valyti.

„Išsiliejęs skystis surinktas, viskas sudėta į gyventojų metalinį puodą, uždengta dangčiu, papildomai suvyniota į du polietileninius maišus. Pats puodas išvežtas utilizuoti.

Teigiamo slėgio ventiliatoriumi patalpos išvėdintos, buto gyventojai namuose nepasiliko“, – informavo Džiuginta Vaitkevičienė, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video