Burnos irigatorius – prabangos prekė ar būtinybė?

 Burnos irigatorius – prabangos prekė ar būtinybė?

Tinkamai rūpinantis savo dantimis ir visa burnos ertme galite būti tikras, kad senatvės sulauksite su savais, tikrais dantimis. Žinoma, net ir jų netekus yra daug opcijų atkūrimui, tačiau tikri – sveikiau, geriau ir… pigiau. Taigi, geriau investuoti į patikimas burnos ertmės priežiūros priemones, rūpintis dantimis kasdien ir neteks svarstyti – ar Jums labiau tinka implantai, ar protezai.

Irigatoriaus naudojimo būtinybė

Kaip viena geriausių dantų priežiūros opcija yra minimi dantų irigatorius. Gana dažnai, ilgą laika buvo rekomenduojami tik tiems, kurie nešioja breketus arba turi burnos ertmės ligų. Pamačius naudą – šiuo metu rekomenduojami visiems, kurie supranta, kad tinkama burnos ertmės priežiūra – ne galimybė, tačiau būtinybė.

Svarbu įsigyti ne tik patį prietaisą, tai yra, irigatorių, tačiau taip pat ir įvertinus rasti tinkamus priedus, kurie atitinka jūsų poreikius. Jie gali būti skirti:

  1. Dantenų priežiūrai.
  2. Implantų valymui.
  3. Tokie, kurie skirti asmenims nešiojantiems breketus.
  4. Liežuvio valymui.
  5. Tarpdančių valymui.
  6. Kitų sunkiai pasiekiamų vietų valymui ir t.t.

Geriausia dėl konkretaus irigatoriaus pasirinkimo, kaip ir labiausiai tinkamų priedų radimo, siūlome tartis su odontologais arba pardavėjais, kurie teikia išsamias ir dažniausiai visiškai nemokamas konsultacijas. Tokias Jums gali pasiūlyti WeSmile  specialistai.

O gal pakanka elektrinio dantų šepetuko?

Nors šiuo metu irigatorių kainos tikrai krenta, tačiau kai kurie vis dar svarsto – ar tai yra tas įrenginys, kurį verta įsigyti? Galiausiai, juk teks ne tik jį pirkti, tačiau ir naudoti, kad poveikis būtų? Atsakymas – verta, kadangi jis veikia efektyviausiai palyginus su kitomis burnos ertmės priežiūros priemonėmis, kurias galite rasti rinkoje.

Burnos irigatorius – tai yra elektrinis dantų šepetukas, tarpdančių valymo siūlas, liežuvio valymo įrankis, net, tam tikra prasme, burnos skalavimo skystis viename. Taigi, vienas daiktas, tačiau pasirūpinti Jūsų burnos ertme padeda iš esmės. Taip, kad kiekvienas apsilankymas pas odontologą keltų Jums tik šypseną, kadangi dantukai bus sveiki bei gražūs.

1 Komentaras

  • o Šimonytei ir jos šurajevui – elektrinius asenizatorius…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video