Brangs techninė apžiūra: kiek reikės mokėti?

 Brangs techninė apžiūra: kiek reikės mokėti?

LTSA nuotr.

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) pagal Privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodiką apskaičiavo, kiek nuo šių metų liepos mėnesio transporto priemonių savininkams kainuos techninės apžiūros paslauga.

Techninės apžiūros kainos indeksuojamos kiekvienais metais, atsižvelgiant į infliacijos ir darbo užmokesčio pokyčius šalyje, jei darbo užmokesčio pokytis nuo paskutinio kainų tvirtinimo yra lygus arba viršija 9 proc. ir / arba infliacijos / defliacijos pokytis yra lygus arba viršija 5 proc. pagal Statistikos departamento duomenis.

Pagal 2023 m. kovo mėnesį Statistikos departamento pateiktus naujausius duomenis po metų kainos perskaičiuotos. Dėl darbo užmokesčio ir infliacijos didėjimo šalyje  techninės apžiūros kainos nuo šių metų liepos mėnesio didės vidutiniškai 5 procentais, o pernai didėjo 10 procentų.

Naujos populiariausių transporto priemonių techninės apžiūros kainos

Lengvųjų automobilių savininkams techninė apžiūra brangsta labai panašiai – kiek daugiau nei 1 euru, tačiau tiksli kaina priklauso nuo degalų, kuriais varomas automobilis.

Dujomis varomų lengvųjų keleivinių automobilių savininkai už patikrinimą mokės 1,4 euro daugiau, t. y. 28,90 euro.

Lengvojo keleivinio automobilio, varomo benzinu, techninė apžiūra kainuos 1,1 euro brangiau –  23 eurus, dyzelinu – 26,70 euro, vadinasi, kaina didėja 1,30 euro.

Mopedų ir motociklų savininkams už techninę apžiūrą teks mokėti 60 centų daugiau, o už keturračio – 17,20 euro, t. y. 80 centų daugiau, nei jie moka dabar.

7 Komentarai

  • ir į kišenę reiks dėt daugiau?

    • Tai ir taip jau nemažai ima.

  • AS JUMS PAIMSIU I KISENE BRUDAI, NET NEGALVOKIT DUOT, BUSIT SUPAKUOTI!

    • Taigi buvo vienas supakuotas ir dirba toliau sėkmingai.

  • Vajė ir vėl pabrango mano Moskvyčiui technikinė. Kažin kiek rubliais išeis dabar? Ar užteks man buvusio SSSR majoro pencyjos iš Maskvos? Būtų kėdainiečiai Fėdią išrinkę, eičiau prašyti pas jį lengvatos.

    • Gali pabuciuot pedo partijos seneliui i zieda ir gausi europini viena kita, galesi neubagauti!

  • Pabrangins. Pamanykit varkšam pinigu maža. Tegul mažiau išsikalineja iš vairuotoju del smulkmenu tai ir išlaidu bus mažiau. Nereiks brangint .Tabar del sudo nieko po kelis kart patikra eini ir vis skirtingose vietose problemu randa. Nors servisai viska naujai perenka.Atreguliuoja. Masiniukas ledas. Bet ne. Tai tipo numeris netinka. Tai jiems lempute nešviečia.Galvas persišviest reiktu o ne patikras brangint.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video