Berželės kaime išasfaltuota gatvė

 Berželės kaime išasfaltuota gatvė

Kelininkai Kėdainių rajone pluša ne tik prie vadinamojo Labūnavos kelio rekonstrukcijos darbų. Jie jau baigia kelio atkarpos, einančios pro Berželės kaimą, nuo kelio Kėdainiai–Krekenava, Šlapaberžės link, kapitalinį remontą. Bendrovės darbuotojai deda paskutinius štrichus, o gyventojai džiūgauja, kad nebereikės kvėpuoti dulkėmis.Berželės kaimo gyventojas Žydrūnas: „Pagaliau nebeteks kvėpuoti dulkėmis, o ir drabužius galėsime džiauti lauke.“ / KKTV stop kadras

Daug darbų

Minėtoje kelio atkarpoje atlikta labai daug darbų. Įrengtos naujos pralaidos, kanalizuoti minėtos kelio atkarpos grioviai, rekonstruotos nuovažos, o dabar atliekami ir žemės lyginimo, žolės sėjimo, kitaip tariant, aplinkos tvarkymo darbai.

Kelio danga atnaujinta visiškai: paruoštas ir išlygintas pagrindas, išlieta asfalto danga.

Nereikės kvėpuoti dulkėmis

Vietiniai Berželės kaimo gyventojai labiausiai džiaugiasi, kad nebereikės kvėpuoti dulkėmis.

„Mūsų namai išsidėstę palei šitą kelią. Juo dažnai važiuoja sunkvežimiai, traktoriai, kitas sunkusis transportas, po kurio dulkių debesys atskrieja į mūsų kiemą. Nebuvo įmanoma net langų praverti, o dabar, kai išasfaltuos, bus puiku. Galėsime ir drabužius lauke džiauti. Nebereikės kambaryje visko sukabinti. Taip pat manome, kad ir vaikams bus saugiau“, – džiaugėsi nedidelio Berželės kaimo gyventojas Žydrūnas.

Teks palaukti

Šiais metais kapitališkai rekonstruota tik kelio atkarpa, einanti pro Berželės kaimą, nuo kelio Kėdainiai–Krekenava. Bet planuojama, kad ateityje šis kelias bus sujungtas su Šlapaberžės kaimu.

Tuomet susisiekimas pagerės ne tik tarp aplink esančių kaimų, bet ir tarp dviejų seniūnijų – Surviliškio bei Dotnuvos.

Kėdainių rajono gatvėms ir keliams tvarkyti skirta apie 1 mln. 755 tūkst. eurų. Iš jų kaimiškosioms seniūnijoms – 1 mln. 20 tūkst. eurų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video