Balsuokite ir išrinkite geriausias gyventojų iniciatyvas!

 Balsuokite ir išrinkite geriausias gyventojų iniciatyvas!

Kėdainių rajono gyventojai pirmą kartą gali balsuoti ir nuspręsti, kurias pačių rajono gyventojų pateiktas iniciatyvas, skirtas gyvenamajai aplinkai gerinti, turėtų įgyvendinti rajono savivaldybė.

Šiais metais Kėdainių rajono savivaldybė skelbė Gyventojų iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atrankos konkursą, kvietė rajono gyventojus teikti projektų idėjų pasiūlymus.

Jau šiandien prasidėjo gyventojų balsavimas, kurio metu Jūs nuspręsite, kurias iš gyventojų pasiūlytų idėjų verta įgyvendinti. Keturiolika projektų idėjų ir net mėnuo laiko apsispręsti, kam atiduosite savo balsą.

Tad jei Jums jau 16 metų, esate Kėdainių rajone gyvenamąją vietą deklaravęs gyventojas, galite balsuoti už tą projektą, kuris, Jūsų manymu, yra originaliausias, įdomiausias ir labiausiai reikalingas mūsų rajono bendruomenei.

Su visais projektų idėjų pasiūlymais galite susipažinti čia: https://bit.ly/3pkol6O 

Balsavimas vykdomas dviem būdais – elektroniniu ir popieriniu. Balsavimas internetu vyksta prisijungus savivaldybės internetinio puslapio https://www.kedainiai.lt/balsavimas/1549

Gyventojai, neturintys galimybės balsuoti naudojantis elektroninėmis ryšio priemonėmis, kviečiami atvykti į vietos seniūniją, kur seniūnijos darbuotojos atspausdins balsavimo biuletenį ir išreikšite savo nuomonę arba atsispausdinę balsavimo biuletenį, jį užpildę ir įdėję į voką pristatykite į vietos seniūniją. Balsavimo biuletenį rasite: https://bit.ly/3pkol6O 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video