Baigia tvarkyti kelią

 Baigia tvarkyti kelią

Labūnavos kelio rekonstrukcijos darbai jau eina į pabaigą – šiuo metu kelininkai tvirtina pakelės šlaitus, tvarko pralaidas. Atlieka kitus aplinkotvarkos darbus. Matyt, kelininkams sutrukdė lietus, mat pakelės šlaitai ėmė slysti žemyn, tad juos tenka tvirtinti specialiais tinkleliais, pro kuriuos išaugusi žolė, sutvirtins žemę.

Jau metai

Kelio Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai (vadinamasis Labūnavos kelias) rekonstrukcijos darbai vyksta jau metus laiko, mat jie buvo pradėti pernai pavasarį. Ne paslaptis, kad buvo iškilusių ir problemų dėl projekte nenumatytų įvažiavimų į kai kurias sodybas, taip pat  trukdė ir tai, kad lyginant vadinamuosius kalniukus išliko problemų dėl prasto grunto. Problemų buvo atsiradę ir dėl pralaidų.

Tačiau su šiomis problemomis „Kauno tiltų“ darbuotojai susitvarkė, ir kelio rekonstrukcijos darbai netrukus bus visiškai baigti. Kelininkai taip pat geranoriškai įrengė ir pirminiame projekte nenumatytus įvažiavimus gyventojams.

Paskutiniai štrichai

Darbus atliekanti bendrovė „Kauno tiltai“ kelio atkarpoje iš viso įrengė 19 naujų pralaidų per kelią, kanalizavo pusę kilometro kelio griovių. Įrengta 16 naujų autobusų sustojimo aikštelių, rekonstruota 60 nuovažų, įrengta 2,6 kilometrų apsauginių kelio atitvarų. Šiuo metu atliekami kiti aplinkos tvarkymo darbai.

Matuos net triukšmą

Aplinkos apsaugos agentūra informuoja, kad rekonstravus (išplatinus) asfaltbetonio dangos plotį ir sutvirtinus kelkraščius, sumažės pakeltoji tarša dulkėmis. Planuojamos ūkinės veiklos teritorija nepatenka į Europos ekologinio tinklo „Natura 2000“ teritoriją ar artimą jai aplinką.

Priėmus eksploatuoti rekonstruoto kelio ruožą Pašilių gyvenvietės artimiausioje gyvenamojoje aplinkoje, esant gyventojų reikalavimui, numatoma atlikti transporto triukšmo ir vibracijos matavimus. 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video