Automobilio tepalo filtro keitimas su originaliais filtrais

 Automobilio tepalo filtro keitimas su originaliais filtrais

Automobilio tepalo filtrų keitimas yra svarbi automobilio priežiūros dalis. Alyvos filtro funkcija yra filtruoti nešvarumus iš variklio alyvos, siekiant apsaugoti variklį. Tai labai svarbi užduotis uždaroje alyvos grandinėje, kurią geriausiai atlieka aukštos kokybės produktai. Todėl siūlome jums keisti originalius automobilių gamintojų alyvos filtrus ir filtrų įdėklus, kadangi keičiant ne originaliomis dalimis, galite pakenkti savo automobiliui ir jo tolimesniam veikimui. Apatinėje puslapio dalyje išsamiau paaiškiname variklio alyvos filtro funkciją.

Alyvos filtro funkcija automobilyje

Kur automobilyje yra alyvos filtras ir kaip jis sukonstruotas? Kada reikia pirkti ir keisti alyvos filtrą? Ar gali sulūžti alyvos filtras? Į ką reikia atsižvelgti perkant alyvos filtrą ir kokie specialūs patarimai keičiant alyvos filtrą? Alyvos filtro funkcija automobilyje. Variklio alyva sutepa mechaninius vidaus degimo variklio komponentus.

Dėl didžiulio karščio degimo proceso metu gali nudegti variklio alyvos dalys. Be to, laikui bėgant variklio alyvoje nusėda priemaišų, tokių kaip: degimo likučių, suodžių. Taip pat įvyksta metalo dilimas (mažos metalinės detalės).  Dėl to susidėvėtų stūmoklio žiedai, cilindrų sienelės ir kiti komponentai ir galiausiai sugadintų variklį. Variklio alyvos filtras išfiltruoja šias daleles ir likučius iš variklio alyvos grandinės.

Kur yra alyvos filtras ir kaip jis pagamintas?

Alyvos filtras yra tiesiai ant variklio. Variklio alyva iš alyvos bako per alyvos siurblį per jungtis pumpuojama į alyvos filtro korpusą. Alyvos filtro korpuse yra filtro elementas, kuriame alyva filtruojama per klostuotą filtravimo popierių. Plisuojant sukuriamas didesnis paviršiaus plotas. Taip pat alyvos filtras tampa patvaresnis, nes negali taip greitai užsikimšti.

Variklio alyvos filtrai gali būti suskirstyti į dvi kategorijas: sraigtinis filtras ir filtro įdėklas.  Sraigtinis filtras yra visiškai pakeistas, nes tai yra mazgas, susidedantis iš filtro korpuso ir filtro įdėklo. Kita vertus, popierinis filtro įdėklas keičiamas atskirai nuo alyvos filtro. Alyvos filtro įdėklas yra ekologiškesnis pasirinkimas, nes jį galima visiškai perdirbti. Jums reikiamo filtro tipas priklauso nuo variklio alyvos filtro konstrukcijos ir jūsų automobilio.

Šiuolaikiniai variklio alyvos filtrai turi grįžtamąjį vožtuvą, kuris neleidžia variklio alyvai tekėti atgal, kai variklis yra šaltas arba išjungtas. Taip pat automobiliuose iš dalies sumontuotas vadinamasis apėjimo vožtuvas arba taip pat aplenkiamasis vožtuvas. Tai atsidaro, jei alyvos filtras yra ypač nešvarus ir leidžia nefiltruotai variklio alyvai tekėti pro filtrą.

Taip yra todėl, kad trūkstamas arba ribotas alyvos tiekimas sukelia vadinamąjį stūmoklio užstrigimą. Užsikimšusio alyvos filtro požymiai gali mažinti variklio veikimą ir padidinti alyvos sąnaudas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video