Autobusuose – patriotinės nuotaikos ir dainos

 Autobusuose – patriotinės nuotaikos ir dainos

UAB „Kėdbusas“ ir Kėdainių kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studija „Polėkis“ maršrutiniuose autobusuose net keletą dienų skleidė gerą, patriotišką nuotaiką ir skatino piliečius savo šalį mylėti ne tik per valstybines šventes, bet ir kas dieną.

Pasidabino atributika

„Mūsų autobusai papuošti vėliavėlėmis, vairuotojai pasidabinę šventine atributika, o autobusuose gerą nuotaiką skleidžia Kėdainių kultūros centro jaunimas. Jie dainuoja, dalija vėliavėles, kalba apie mieste vykstančius renginius. Taip mes norime pažymėti labai reikšmingą visai mūsų šaliai šventę – Valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją“, – „Rinkos aikštei“ sakė bendrovės „Kėdbusas“ direktoriaus pavaduotojas Rimgaudas Rimošaitis.

Jaunimas – patriotiškas

„Esame patriotiškas jaunimas, tad mielai dalyvaujame šioje akcijoje. Smagu žmonėms dovanoti gerą nuotaiką ir patriotines dainas, patriotines kalbas. Smagu dalyvauti tokiose akcijose, nes skleidžiame gerą nuotaiką. O kai nuotaika gera, tai nei šaltis, nei vėjas nebaisus“, – nuotaikomis dalijosi Kėdainių autobusų stotyje ir maršrutiniuose autobusuose vykusioje akcijoje dalyvavę Vikenta ir Tautvydas.

Sutiko dviprasmiškai

Tokią Kultūros centro bei „Kėdbuso“ akciją autobusų keleiviai sutiko dviprasmiškai: vieni džiaugėsi iniciatyva ir traukė dainą kartu su jaunimu, o kiti piktinosi viskuo, kas tik aplinkui dedasi.
„Labai smagu. Ačiū jums jaunime. Esate tikri šaunuoliai“, – jaunimui dėkojo viena autobuso keleivė. Senjorė Irena, keliavusi į Tiskūnus, net ašarą nubraukė išgirdusi širdžiai mielą dainą: „Prisiminimai, vaikeli, prisiminimai… Koks šaunus jaunimas. Šitą kelionę prisiminsiu dar ilgai. Šaunuolis mūsų jaunimas. Yra ir gerų vaikų, pasirodo“, – graudindamasi kalbėjo garbaus amžiaus tiskūniškė.
„Ko čia dabar makaluojatės, ko čia nervus gadinate, ramybės nėra. Kai duosiu į akį, tai nieko nereikės…“ – špygą atkišusi burnojo pikta moteris.

Pramoga ir vairuotojams

Kalbinti „Kėdbuso“ vairuotojai taip pat šypsojosi: „Na, žinoma, su dainomis keliauti žymiai smagiau, ir šalikais kokiais gražiais esame pasipuošę, ir autobusai vėliavėlėmis papuošti. Jaučiasi šventinė nuotaika.“
Vienas ilgiau bendrovėje dirbančių vairuotojų prisiminė, kad panaši akcija vykdoma jau nebe pirmą kartą: „Pamenu ir anksčiau vyko panaši akcija, tuomet tik mokiniai nedainavo. Buvo autobusai padabinti vėliavėlėmis ir vairuotojai pasipuošę tautine atributika.“

[#gallery=39#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video