„Jurginių kermošius“ Kėdainiuose: sodinukai, lietuviškas maistas ir natūralūs produktai

 „Jurginių kermošius“ Kėdainiuose: sodinukai, lietuviškas maistas ir natūralūs produktai

Jau balandžio 22 dieną Kėdainių gyventojus ir miesto svečius suburs išskirtinė pavasario mugė ,,Jurginių kermošius’’! Daugiau kaip 100 gamintojų iš atokiausių Lietuvos kampelių išsirikiuos Senosios Rinkos aikštėje, Paeismilgio gatvėje, Kėdainiuose, kur nuo 9 iki 15 val.  suteiks galimybę įsigyti produktų, neparduodamų nė vienoje standartinėje parduotuvėje.

Atveš tradicijų ir plačiausio pasirinkimo

Mugės organizatoriai atkreipia dėmesį, kad reikiamų gaminių ir produktų už priimtiną kainą mugėje atras kiekvienas – tiek draugiškų kainų, tiek brangesnių ir prabangesnių prekių ieškotojai. O pavasarinės mugės dalyviai, savo ruožtu, gyventojams ir miesto svečiams žada nuolaidas, staig-
menas ir netikėtus siurprizus.

Galėsite įsigyti gardžių lietuviškų maisto produktų ir gaminių. Jūsų lauks ūkininkų turgelis, šviežias tradicinis maistas, gardūs rankų darbo pyragai ir kiti gardėsiai. Taip pat rasite platų asortimentą natūralių prekių – gaminių iš medienos, vilnos ir kitų natūralių medžiagų. Pamiršti nebus ir mažieji mugės lankytojai. Vaikams mugės dalyviai siūlys originalius rankų darbo žaislus ir kokybiškus natūralių audinių drabužėlius.

Kol mažylius džiugins pramogos vaikams, išskirtinių rankdarbių ir autorinių darbų gerbėjai tikrai ras kur paganyti akis. Pasirinkimas nusimato platus, tad dar nematyti gaminiai tiks tiek ieškantiems namų apyvokos priemonių, tiek norintiems atsinaujinti namų interjerą. Bus gausu liaudies meistrų pagamintų unikalių daiktų namams ir buičiai.

Pagalba ūkio ir daržo sezonui

Įsibėgėjus pavasarinių augalų sezonui, dėmesio renginyje bus skirta ir sodininkams bei daržininkams. Kaip ir kasmet, šia sritimi bus pasirūpinta mūsų krašto sodininkų, daržininkų ir medelynų atstovų. Pasirinkimo nestigs tiek ieškantiems tradicinių sodinukų: vaismedžių, vaiskrūmių, uogakrūmių, svogūninių gėlių, sėklų, tiek norintiems papuošti aplinką dekoratyviniais augalais. Pardavėjai mielai pakonsultuos apie sėjos bei augalų priežiūros niuansus, patars, ką geriausia auginti šį sezoną.

Įdomiai praleisti dieną bei įsigyti tautinio paveldo darbų kviečiami visi Kėdainių ir gretimų miestelių gyventojai bei miesto svečiai. Renginys prasidės 9 val. ir tęsis iki 15 val.

Platesnė informacija

festivus.lt

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video