Atvirajam jaunimo centrui „LANG‘as“ – vieneri!

 Atvirajam jaunimo centrui „LANG‘as“ – vieneri!

Į Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centrą susirinkęs gausus būrys svečių – jauni žmonės ir su jais dirbantys specialistai kartu paminėjo pirmąjį Atvirojo jaunimo centro „LANG‘as“ gimtadienį./Organizatorių nuotr.

Į Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centrą susirinkęs gausus būrys svečių – jauni žmonės ir su jais dirbantys specialistai, jaunimo politikos formuotojai – savivaldybės atstovai, kartu paminėjo pirmąjį Atvirojo jaunimo centro „LANG‘as“ gimtadienį.

Sveikinimai ir padėkos

Šventinę nuotaiką kūrė ir muzikinius sveikinimus dovanojo bei publiką šildė Kėdainių šviesiosios gimnazijos mokinių grupė „ZAZA“.

Gimtadienio svečiai ekrane išvydo nuotolinį, tačiau labai nuoširdų Jaunimo reikalų agentūros atstovės, vyresniosios patarėjos Gintarės Stankevičienės sveikinimą bei linkėjimus ir toliau sėkmingai organizuoti įvairias jaunimui patrauklias veiklas.

Palaikymo, sveikinimo ir padėkos žodžius išsakė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Muznikas bei jaunimo reikalų koordinatorė Justina Koriznaitė.

Svečiai įteikė padėką geriausiai jaunimo darbuotojai, jaunimo neformaliojo ugdymo organizatorei, psichologei Ramunei Ūsei – už laiką ir širdį, atiduotą jaunimui, už profesionalumą ir komandinį darbą.

Kėdainių rajono savivaldybės padėka įteikta geriausiai jaunimo darbuotojai, Jaunimo neformaliojo ugdymo organizatorei, psichologei Ramunei Ūsei – už laiką ir širdį, atiduotą jaunimui, už profesionalumą ir komandinį darbą./Organizatorių nuotr.

Išaugo į svaresnę struktūrą

Linkėjimus augti, klestėti, plėstis ir stiprėti skyrė Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro direktorė Irina Jančiukienė.

„Išaugome iš kūdikio marškinėlių. Gimtadienis – visada kitokia diena. Šventinė diena. Šiandien galime džiaugtis, kad Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre dar prieš 7 metus kuriant Atvirąją jaunimo erdvę nepritrūko kūrybiškumo, laiko, energijos.

Tai įgalino peraugti į daug svaresnę struktūrą – Atvirąjį jaunimo centrą, kur su didesnėmis pajėgomis galime teikti dar daugiau paslaugų jaunimui, kur pats jaunimas gali įgyvendinti savo kūrybines idėjas.

Šiandien galime džiaugtis, kad pirmuosius veiklos metus jautėme Kėdainių SJMC vadovų palaikymą, nuolatinį savivaldybės  jaunimo reikalų koordinatorės Justinos rūpestį ir pagalbą praveriant įvairias duris.

Galime džiaugtis, kad pavyksta gauti papildomų lėšų iš Jaunimo reikalų agentūros projektų, todėl savo veiklą galime paįvairinti, pritraukdami dar daugiau jaunų žmonių ir atliepdami šiandieninio jaunimo poreikius…“ – apibendrino Atvirojo jaunimo centro „LANG‘as“ komandos vadovė Jūratė Vaitonienė.

Įvairiapusiškas renginio formatas suteikė galimybę Atvirojo jaunimo centro „LANG‘as“ lankytojams ir jaunuoliams, kartu su juos atlydėjusiais darbuotojais iš kaimyninių regionų, užmegzti draugiškas pažintis, sustiprino bendrystę dainose ir šokiuose.

Aut. past.

Sveikino partneriai

Renginyje šiltai sveikino ir dovanas įteikė darbo su jaunimu partneriai – Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Atvirojo jaunimo centro ,,Jaunimo erdvė“ bei  Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro komandos su linkėjimais gyvuoti dar ne vieną dešimtį metų ir nestokoti idėjų kasdienėms veikloms.

Ariogalos ir Kėdainių profesinio rengimo centro Atvirųjų jaunimo erdvių darbuotojos bei lankytojai ragino išlikti kūrybingais, aktyviais, matomais ir visuomet siekiančiais savo tikslų.

„Draugystės uogienę“ dovanojo Ukmergės jaunimo laisvalaikio centro kolektyvas ir simboliškai kvietė plėtoti bendradarbiavimą ateityje.

Susipažino su „Humoro klubo“ nariais

Šventinę nuotaiką kūrė ir muzikinius sveikinimus dovanojo bei publiką šildė Kėdainių šviesiosios gimnazijos mokinių grupė „ZAZA“ ./Organizatorių nuotr.

Šventės svečius džiugino pažintis su „Humoro klubo“ nariais.

Kėdainių rajono mokinių tarybos atstovės Vaivos Lukošiūtės moderuojamame pokalbyje į klausimus apie humoristų gyvenimą ir karjerą atsakinėjo įžymūs komikai – Mantas Bartuševičius, Paulius Ambrazevičius ir Vaidotas Šiožinis.

Klausytojai sužinojo, kokiu keliu reikia eiti norint tapti žinomu humoristu, su kokias stereotipais susiduria komedijos žanro atlikėjai, kaip tokį gyvenimo būdą vertina jų artimieji, kokius džiaugsmus ir sunkumus išgyvena scenos žmonės.

Sustiprino bendrystę

Antroje šventės dalyje specialistai diskutavo apie atviro darbo su jaunimu iššūkius ir dalijosi išskirtinėmis istorijomis iš kasdienybės.

Įvairiapusiškas renginio formatas suteikė galimybę Atvirojo jaunimo centro „LANG‘as“ lankytojams ir jaunuoliams, kartu su juos atlydėjusiais darbuotojais iš kaimyninių regionų, užmegzti draugiškas pažintis, sustiprino bendrystę dainose ir šokiuose.

„Ačiū už gerų emocijų popietę!“ – dėkojo jaunimas, „Ačiū už labai linksmai praleistą laiką…, pas jus čia taip jauku…“, „Ir toliau išlikime vieningi po vienu skėčiu, mokėkime susitarti ir priimti sprendimus, kurie kiekvieną dieną bent dalele prisideda prie to, kad jaunam žmogui Lietuvoje gyventi būtų šiek tiek geriau“, – atsisveikindami kalbėjo renginio svečiai ir darbo su jaunimu kolegos.

1 Komentaras

  • Man ta usė labai gundanti moteris atrodo ;-*

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video