Atslenka stipri magnetinė audra

 Atslenka stipri magnetinė audra

Piqsels.com nuotr.

tv3.lt

Gegužės mėnesį stipri magnetinė audra atslinks gegužės 11 dieną. Artėjančios magnetinės audros stiprumas įvertinamas 5 balais. Šią dieną specialistai rekomenduoja apsibrėžti kalendoriuje raudona spalva.

„Meteoagent“ praneša, kad artimiausia aukšto stiprumo (5 balų) magnetinė audra pasireikš gegužės 11 dieną. Artėjant šiai dienai specialistai rekomenduoja pasirūpinti savo sveikata.  Be to, pažymima, kad tokio stiprumo magnetinė audra numatoma kol kas vienintelė gegužės mėnesį, rašoma meteoagent.com.

Kas yra magnetinė audra?

Magnetinės audros – tai Saulės žybsnių sukelti Žemės magnetinio lauko sutrikimai. Tokie svyravimai gali paveikti ryšių sistemas ir žmonių sveikatą.

Saulės ir geomagnetinių audrų prognozės apskaičiuojamos naudojant duomenis iš tarptautinių meteorologijos laboratorijų visame pasaulyje.

Net ir nedidelis aktyvumo padidėjimas gali turėti įtakos sveikatai. Kiekvienas žmogus į jas reaguoja skirtingai. Vieni jų visai nepastebi, o kitiems tokiomis dienomis sunku išlipti iš lovos.

Dažniausi magnetinės audros simptomai: galvos svaigimas; galvos skausmas; pykinimas; aukštas kraujospūdis ir karščiavimas; stiprus silpnumas; didelis mieguistumas; raumenų ir sąnarių skausmas; dirglumas; lėtinių ligų paūmėjimas.

Kaip išvengti poveikio?

Kad išvengtumėte magnetinių audrų poveikio, yra keletas paprastų taisyklių, kurių turėtumėte laikytis likus kelioms dienoms iki audros ir jos metu.

1. Mažiau valgykite greito, riebaus, kepto, sūraus ir aštraus maisto. Vietoje jų rinkitės valgyti daugiau vaisių ir daržovių.

2. Dažniau mankštinkitės arba bent jau daugiau vaikščiokite. Reguliariai vėdinkite savo kambarį.

3. Atsisakykite kavos, cigarečių ir alkoholio. Gerkite daugiau žolelių ir žaliosios arbatos.

4. Jei įmanoma, stenkitės mažiau stresuoti. Pašalinkite pagrindinius streso šaltinius savo gyvenime. Stenkitės eiti miegoti tuo pačiu paros metu.

1 Komentaras

  • Nieko naujo

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video