Atšilę orai koreguoja ir poledinės žūklės mėgėjų planus: nukeliamos varžybos

 Atšilę orai koreguoja ir poledinės žūklės mėgėjų planus: nukeliamos varžybos

Devynmetis širvintiškis Danielius Ikanevičius aktyviai ruošiasi varžyboms Akademijoje ir tikisi, kad dar šiemet jam teks pažvejoti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šį šeštadienį Kėdainių rajonas turėjo tapti tikra poledinės žūklės mėgėjų meka – čia turėjo sugužėti žvejai iš visos Lietuvos. Deja, bet respublikinio lygio žūklės varžybas nutraukė ne kas kitas, o atšilę orai – nutirpo tvenkinius kaustęs ledas.

Sausio 14-ąją įvairių žūklės varžybų organizatorius Andrius Kopa ketino surengti poledinės žūklės varžybas Akademijoje Kėdainių rajone.

„Gaila, nes viskas buvo suplanuota, sudėliota. Žvejai iš visos Lietuvos buvo pasiruošę atvykti.

Bet gamta yra gamta. Poledinės žūklės varžybos Akademijoje neįvyks dėl oro permainų. Lauksime šaltuko, tikimės, kad ledas dar atsiras ir ant jo galės susitikti visi žvejybos fanai“, – sakė A. Kopa.

Žūklės varžybų organizatorius informavo, jog planuojama varžybas ant Akademijos tvenkinio surengti sausio 28 dieną. Žinoma, jeigu gamta ir vėl nesugalvos pajuokauti…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video