Atnaujinti Surviliškio bendruomenės namai

 Atnaujinti Surviliškio bendruomenės namai

Atnaujinti bendruomenės namai sulaukė pirmųjų svečių/ Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Surviliškio bendruomenei šie metai tikrai ypatingi – bendruomenė juos baigia atnaujintuose ir sutvarkytuose namuose, į kuriuos nuo šiol bus gera ir malonu užeiti ne tik vietiniams, bet ir svečiams. Be to, bendruomenė jau mąsto ir apie ateinančius metus, o ten ir vėl planai, planeliai, projektai, projektėliai.

Darbų daug

Surviliškio bendruomenės pirmininkas Albinas Počiulpas sakė, kad darbų bendruomenė nudirba tikrai daug, o šiųmetis įgyvendintas projektas pasitarnaus absoliučiai visiems surviliškiečiams.

„Šiais metais mums išties didžiulė šventė. Rašėme projektus, dirbome ir turim, ką turim. O turim išties daug: ant bendruomenės namų stogo įsirengėme saulės elektrinę, iš esmės sutvarkėme patį pastatą, jį apšildėme, pastatyti du daikin šilumos siurbliai, kurie mus šildys šaltomis žiemos dienomis ir vėsins karštomis vasaromis.

Taip pat iš lauko sutvarkėme pastato sienas, jį atnaujinome, suremontavome, įrengėme tualetą, sutvarkėme salę. 

Pastatas išties atsinaujino neatpažįstamai – čia tikrai bus malonu užeiti ne tik mums, bet ir svečiams“, – kalbėjo bendruomenės vadovas.

Darbai veja darbus

Bendruomenė jau mąsto ir apie ateinančius metus, o ten ir vėl planai, planeliai, projektai, projektėliai. 

„Darbas darbą veja. Vėl rašysim projektus, vėl rengsime šventes, bursime žmones. 

Taip pat turime norą prie mokyklos pastatyti lauko treniruoklių. 

Minčių ir planų tikrai yra daug, bet, žinoma, viską riboja galimybės. Tačiau apibendrinus galima pasakyti, kad miestelis tikrai eina į priekį“, – optimistiškai nuteikė A. Počiulpas.

Bendruomenės pirmininką Albiną Počiulpą pasveikino Surviliškio seniūnė Reda Lukošienė/ Organizatorių nuotr.

Surengė šventę

Visai neseniai bendruomenė surengė šventę ir sukvietė bendruomenės narius į atnaujintus namus. Surviliškiečių pasveikinti atvyko vietos seniūnė Reda Lukošienė, kuri linkėjo bendruomenei darbuotis taip pat stropiai, kaip iki šiol. Taip pat savo atvykimu bendruomenę pagerbė ir Kėdainių dekanato dekanas kunigas Norbertas Martinkus. 

Renginyje nestigo muzikos, gerų ir prasmingų žodžių, palinkėjimų ir pokalbių apie ateities planus.

2 Komentarai

  • Geriau jau butu laidojimo namus padare o ne aukštuomenes baliukams

    • Surviliškio aukštuomenė 😀 Griūk negyvas

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video