Artimieji atpažino rastą dingusiu laikyto vyro kūną: tragišką lemtį pasirinko pats?

 Artimieji atpažino rastą dingusiu laikyto vyro kūną: tragišką lemtį pasirinko pats?

„Audi A4“, prikabinus buksyravimo lyną, ištrauktas į krantą. Viduje, priekinėje vairuotojo sėdynėje, rastas žmogaus kūnas. Automobilis buvo visas aptrauktas dumblais./Įvykio liudininkų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Sekmadienio vakarą Kėdainių rajone iš vandens telkinio ištrauktas automobilis „Audi A4“, kurio viduje, priekinėje vairuotojo sėdynėje, rastas mirusio vyro kūnas. Artimieji iš viršutinių rūbų bei rastų daiktų atpažino, kad tai dar 2017 metų gruodžio 25-ąją dingęs 48-erių metų Gintas Nekrošius.  Tyrimą atlieka Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-asis skyrius bei policijos pareigūnai. Pirminiais duomenimis, manoma, kad vyras tragišką gyvenimo pabaigą pasirinko pats, mat smurto žymių ant kūno nepastebėta, o dar prieš mirtį artimiesiems jis yra kalbėjęs apie būtent tokią gyvenimo pabaigą. Pareigūnai, tikrindami šią versiją, Kėdainių rajone tuomet patikrino ne vieną vandens telkinį.

Aptiko vietiniai

Nuskendusį automobilį Pėdžių karjere aptiko ten besimaudę vietos gyventojai. Apie radinį jie informavo Bendrąjį pagalbos centrą. 

Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai bei ugniagesiai gelbėtojai. Netrukus buvo paprašyta narų pagalbos. 

Šie atvykę nustatė, kad automobilis yra apie 20 metrų nuo kranto 2,5 metrų gylyje. „Audi A4“, prikabinus buksyravimo lyną, ištrauktas į krantą.

Automobilis buvo visas aptrauktas dumblais. Viduje, priekinėje vairuotojo sėdynėje, rastas žmogaus kūnas.

Ugniagesiai atidarė automobilio dureles, kūnas buvo iškeltas ir perduotas ekspertams.

Pirminės apžiūros metu smurto žymių ant vyro kūno nepastebėta. Mirties priežastį aiškinasi ekspertai.

Artimieji atpažino

Pareigūnai iš automobilio valstybinio numerio bei kitų išorinių požymių iškart nustatė, kam priklauso rastas automobilis. Iškart įtarta, kad tai dar 2017 metų  gruodžio 25-ąją dingęs 48-erių metų Gintas Nekrošius.

Artimieji iš viršutinių rūbų bei rastų daiktų atpažino mirusiojo kūną. Automobilis perduotas ekspertams.

Pirminės apžiūros metu smurto žymių ant vyro kūno nepastebėta. Mirties priežastį aiškinasi ekspertai.

Aut. past.

Ieškojo ir tvenkiniuose

Prieš trejus su puse metų didelės Kėdainių ir Jonavos policijos pareigūnų pajėgos ieškojo gruodžio 25-ąją dingusio 48-erių metų G. Nekrošiaus. Vyras automobiliu išvažiavo iš savo namų Pelėdnagių seniūnijoje Saviečių kaime ir negrįžo.

Policijai tuomet nepavyko aptikti nei vyro, nei jo automobilio. Šis dingo kaip į vandenį. Ieškoję miškuose, laukuose ir kitose vietovėse pareigūnai nieko nepešė.

Tuomet pagal artimųjų pasakojimą buvo iškelta versija, jog galbūt vyras važiuodamas automobiliu įlėkė į vandens telkinį ir nuskendo kartu su savo transporto priemone. Buvo manoma, kad vyras taip galėjo pasielgti tyčia.

Tiriant šią versiją policijos pareigūnų prašymu ugniagesiai G. Nekrošiaus ir jo automobilio „Audi A4“ paiešką vykdė dviejuose Kėdainių rajone esančiuose tvenkiniuose. Josvainių seniūnijoje, Angirių tvenkinyje išžvalgyti krantai 900 m² plote. Krantai buvo išžvalgyti ir Vilainių seniūnijoje, Juodkiškių tvenkinyje. Nei vyras, nei jo automobilis tuomet nerastas.

Po šventės

G. Nekrošius išgėręs turėjo vieną savybę – mėgo pabėgti iš namų, ieškoti nuotykių, kalbėdavo ir apie gyvenimo pabaigą. Tačiau vyras visuomet grįždavo. Tik ne tą kartą.

Jis iš savo namų paspruko Kalėdų naktį, po to, kai buvo trumpam į juos sugrįžęs jau gerokai įkaušęs, po brolio gimimo dienos šventimo. Jis norėjo pratęsti šventę ir kažkur išvažiuoti, tačiau artimieji griežtai uždraudė vyrui girtam sėsti prie vairo ar kur eiti. Tačiau artimieji jo nenusaugojo ir šis paspruko.

Čiupęs raktelius sėdo prie automobilio „Audi A4“ vairo ir išvažiavo. Visam laikui. Palikdamas savo artimuosius net trejus metus trukusiai nežiniai.

5 Komentarai

  • Kaip gerai, nereiks tyrėjui nieko tirti, nes tikriausiai pats “įplaukė” į tvenkinį. Apie gyvenimo pabaigą kalba daug kas, bet niekas to nedaro… Reikia dirbti, t.y. tirti.

    • Eik eik zinove tu , tikriausiai kazkas plyta ant gazo padejo kuri istirpo..

    • Jai kalba apie pasitraukima is gyvenimo gali sirgti sunkia depresijos forma…

  • EDIKUI
    Pats matyt ta plyta trenktas, kad taip rašai… Jei tirs, tai ras, kas kaltas. O jei “tirs”, tai tik popieriuose… taip, kaip su paieška 🙁

  • Kokios gali būti smurto žymės,po ketverių metų!?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video