Apmokestins automobilių stovėjimo aikštelę

 Apmokestins automobilių stovėjimo aikštelę

Akylesni kėdainiečiai pastebėjo, kad Gegučių gatvėje, prekybos centro „Iki“ automobilių stovėjimo aikštelės prieigose pastatyti specialūs įrenginiai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Nemokamai bus galima stovėti 2 valandas

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Akylesni kėdainiečiai pastebėjo, kad Gegučių gatvėje, prekybos centro „Iki“ automobilių stovėjimo aikštelės prieigose pastatyti specialūs įrenginiai. Šie įrenginiai bus skirti automobilių parkavimo reguliavimui. Šio centro aikštelėje automobilį nemokamai bus galima palikti 2 valandoms, vėliau teks mokėti nustatytą mokestį.

Vardan klientų

Prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė teigė, kad prie šio tinklo parduotuvių skirtinguose miestuose yra įrengti keli skirtingi automobilių statymo aikštelių variantai.

„Vienos jų yra nereguliuojamos, jose automobilių parkavimas yra nemokamas. Tokių aikštelių prie „Iki“ parduotuvių yra didžioji dalis. Naktimis stovėjimas jose yra ribojamas KET ženklais.

Kitos prie parduotuvių įrengtos aikštelės (kituose miestuose) turi užtvarus ir automobilių numerių nuskaitymo sistemas“, – sakė vadovė.

Šio centro aikštelėje automobilį nemokamai bus galima palikti 2 valandoms, vėliau teks mokėti nustatytą mokestį.

Aut. past.

Nemokamai – dvi valandas

Prekybos tinklo atstovė tvirtina, kad aikštelių apmokestinimas būtinas ir daugiausia yra susijęs su gyventojų nuolat ten paliekamomis transporto priemonėmis, kurios vėliau užima klientų vietas.
„Taip, šiuo metu Kėdainiuose, Gegučių gatvėje, įrenginėjame užkardus, vadinamuosius „šlagbaumus“, tam, kad mūsų „Iki“ parduotuvės klientai galėtų patogiai, netrukdomi pasistatyti savo automobilius ir eiti apsipirkti.

Standartiškai tokiose aikštelėse yra numatytas 2 valandų nemokamas stovėjimas, vėliau imamas nuo 1 iki 2 eurų mokestis už valandą“, – pažymėjo „Iki“ atstovė.

Gyventojai sunerimo

Tiesa, vietos gyventojai, pastebėję vykdomus statybos darbus, sunerimo, mat minėtoje aikštelėje naktimis yra paliekama ne viena dešimtis aplinkiniuose daugiabučiuose gyvenančių kėdainiečių automobilių.

Žmonės teiravosi, ar jiems bus galimybė naktimis čia laikyti automobilius, kokia bus naujoji tvarka.

„Kol kas negaliu atsakyti, kokia kaina bus šioje aikštelėje, tačiau visada atsižvelgiame į miesto, rajono specifiką, konkurencinę aplinką.

Jeigu automobilis stovės ilgiau nei 2 valandas, parkavimo mokestį bus galima apmokėti šalia parduotuvės pastatytoje kasoje grynaisiais arba kortele“, – paaiškino V. Budrienė.

Pasak komunikacijos vadovės, sprendimas apmokestinti aikštelę ar ne, dažniausiai priimamas stebint pirkėjų srautus ir poreikius.

13 Komentarai

 • O tą aikštelę įrengė IKI ? Ar ne savivaldybės , t.y. kėdainiečių pinigais buvo padaryta ? Kaip IKI ją „pasisavino“ ?

 • Numesk nuoroda kur uz savivaldybes lesas buvo atliekami darbai? Dabar visi masinas statys tiesiog ant kelio

  • Aj, nekreipkit i mane demesio, as siaip pederastas, neturiu ka veikt ir komentuoju sudus. atsiprasau

 • Tai jau tikrai,pirkejai netelpa,nebuna cia tiek tu pirkėjų,naktim stovi apie 40 mašinų,kur statyt??
  Toks plotas jau geriau tusčias bus,bet mašinų naktį nebus,tokia parduotuvės vadovės tiesa?? Ziauru!!!!

 • gerai iki pinigu sumokejo buozem ir leidimus dave daryt apmokejima, pasidalins da pelna

 • Neverkit, „dp“ per tiek metų išmokė gyvent ant chaliavos arba iš vokelių…

 • taip cia biznis,cia turgaviete,gydimo istaigeles,gyv,namai,ir t,t.pinigeliai birete bires…..

 • Kur tau čia byrės, gatvėje paliks mašinas visi ir rytais, kai vaikai eina į mokyklą bus ten spustys šalia perėjų.

 • Kaimieciai nuvaziuokit i didmiesciu prduotuves, toliau is kaimo neisvaziave sudus rasineja, melioratoriui slove mugei atiduokit

 • Ko čia visi piktinatės, jei taip elgiasi aplenkite šį prekybos centrą iš tolo ir viskas. Kris apyvartos – susimastys kaip reikia elgtis. Atrodytų kad Kėdainiuose truksta prekybos vietų.

 • vaziuok i biedrionka, ubage

 • kodėl toks kreipimasis ‘“ubage'“? O gal tai visai ne ubagas?????????????????

 • Užlėkiau šiandie užsakytų vaistų paimti.Žiūriu,žegnojas vyrai su aliuminiais šlagbaumais.Mintyse pasipiktinau,bet sakau neskubėsiu ir pasieškosiu informacijos.Duodamos 2 nemokamos valandos.Sutikit,bičiuliai,kad tiek laiko užteks apsipirkt ir parduotuvėje,ir turgelyje,ir vaistinėje.Vokietijoje labai daug tokių aikštelių ir retas daugiau nei dvi valandas užgaišta.Nesakau,niervos ir mane paėmė,kai pamačiau,bet va,sužinojau informaciją ir be uspakojonco vėl ramus kaip belgas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video