Aplinkosaugos iniciatyva „Darom“: švarinti aplinką kviečia ištisus metus

 Aplinkosaugos iniciatyva „Darom“: švarinti aplinką kviečia ištisus metus

BNS Josvydo Elinsko nuotr.

Balandžio 19–20 d. – išskirtinės dienos! Šį penktadienį ir šeštadienį „Darom kartu su SDG“, bendradarbiaudami su Kauno regiono atliekų tvarkymo centru (RATC), kviečia gyventojus aktyviai kurti ir registruoti tvarkymosi talkas visame mieste.

Šių talkų metu surinktos ir išrūšiuotos didelių gabaritų atliekos Kauno RATC Kėdainių didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje (J. Basanavičiaus g. 97A, Kėdainiuose) bus priimamos pagal šioje aikštelėje nustatytą tvarką, bet neįtraukiant jų į fizinių asmenų metinius limitus.

SVARBU:

1. Talka turi būti užregistruota „Darom kartu su SDG“ platformoje.

2. Reikalinga nuotrauka, kaip įrodymas, kad atliekos surinktos balandžio 19 ar 20 dieną vykusios talkos metu.

Prisijungti prie aplinkosaugos iniciatyvų platformos https://mesdarom.lt/darom-kartu/ kviečiami įmonių kolektyvai, sportininkų komandos, mokyklos, meno kūrėjai, organizacijos ir visi norintys puoselėti aplinką.

Gyventojai, norintys prisidėti prie aplinkos švarinimo, gali naudotis čia pateikta informacija – pagal galimybes pasirinkti užterštą tvarkymosi plotą ir jį sutvarkyti.

Iniciatyvų registracija: mesdarom.lt/darom-kartu/

Organizacijos „Mes darom“ misija – šviesti visuomenę, ypač jaunąją kartą, didinti žmonių sąmoningumą aplinkosaugos klausimais; burti bendruomenes, skatinti tarpsektorinį bendradarbiavimą; kurti inovacijas ir sprendimus aplinkai draugiškam verslui; atkurti gamtą, kuriai padaryta žala.

Praėjusiais metais sukurtoje aplinkosaugos iniciatyvų platformoje buvo užregistruota daugiau nei 40 įvairiausių iniciatyvų iš visos Lietuvos. Naujasis modelis, kai tvarkymosi akcija vyksta ne vieną dieną, o visus metus pasiteisina, kadangi ne visiems vienas savaitgalis gali būti patogus, todėl taip suteikiama daugiau laisvės rinktis ne tik iniciatyvos laiką, bet ir formą. Be to, tokiu būdu yra skatinama įmones ir bendruomenes galvoti apie aplinkos gražinimą ne tik pavasarį!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video