Apleistame pastate degė šiukšlės: gaisrą galimai sukėlė išdykaujantys vaikai

 Apleistame pastate degė šiukšlės: gaisrą galimai sukėlė išdykaujantys vaikai

Atvykę gelbėtojai nustatė, kad apleistame pastate degė šiukšlės. Jas gelbėtojai greitai užgesino. /Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Vakar pavakarę ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į priemiestinį Vilainių kaimą, mat buvo gautas pranešimas apie degantį apleistą pastatą. 

Pranešė gyventojai

16 val. 08 min. Bendrasis pagalbos centras sulaukė vietos gyventojų pranešimo, kad Vilainių kaimo Tuopų gatvėje dega pastatas.

Į įvykio vietą pasiųstas pirmasis Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių gelbėtojų skyrius ir Pramonės ugniagesių komanda.

Vietos gyventojai pasakojo, kad greičiausiai gaisrą sukėlė išdykaujantys vaikai. Tai jau ne pirmas toks jų „pokštas“ Vilainių kaime.

Aut. past.

Degė šiukšlės

Atvykę gelbėtojai nustatė, kad apleistame pastate degė šiukšlės. Jas gelbėtojai greitai užgesino. Pastatas mūrinis, 6×4 m dydžio, 1 a., stogas dengtas bitumine danga.

Pastate elektros nebuvo, tad manoma, kad gaisras kilo dėl pašalinio ugnies šaltinio.

Vietos gyventojai pasakojo, kad greičiausiai gaisrą sukėlė išdykaujantys vaikai.

Tai jau ne pirmas toks jų „pokštas“ Vilainių kaime. Pernai išdykaujantys vaikai supleškino soduose esantį apleistą pastatą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video