Ant Tilto gatvės tilto pluša statybininkai: ruošiamasi demontuoti įgriuvusią tilto siją

 Ant Tilto gatvės tilto pluša statybininkai: ruošiamasi demontuoti įgriuvusią tilto siją

Vyksta avarijos padarinių šalinimo darbai – ardomos tos konstrukcijos, kurios buvo paveiktos įvykus avarijai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Visą savaitę ant Tilto gatvės tilto Kėdainiuose darbuojasi statybininkai. Specialistai, pasitelkdami įvairią techniką, kasdien ardo per avariją paveiktus tilto elementus bei ruošiasi į Nevėžio upę įkritusios sijos demontavimo darbams. Šiuos darbus numatoma baigti per porą savaičių. Pašalinus siją ir kitus įvykio padarinius bei įvertinus tilto būklę, bus galima vertinti, ar tiltas tinkamas tolesnei eksploatacijai ir kokia apimtimi.

Dirba rangovas

Šiuo metu ant tilto darbuojasi ne tik specialistai, bet ir speciali technika: frontaliniai krautuvai, keltuvai ir t.t.

Vyksta avarijos padarinių šalinimo darbai – ardomos tos konstrukcijos, kurios buvo paveiktos įvykus avarijai. Pašalinus šias konstrukcijas bus pradėti tilto sijos, esančios Nevėžio upėje, demontavimo darbai.

Demontavimo darbus, kuriuos atliks AB „Kelių priežiūra“ viešųjų pirkimų būdu atrinktas rangovas, planuojama atlikti per porą savaičių.

Vertins būklę

Ant tilto darbuojasi ne tik specialistai, bet ir speciali technika: frontaliniai krautuvai, keltuvai ir t.t./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

AB „Kelių priežiūra“  informavo, kad tik pašalinus siją ir kitus įvykio padarinius bei įvertinus tilto būklę, bus galima vertinti, ar tiltas tinkamas tolesnei eksploatacijai ir kokia apimtimi.

Siją demontuoti leista po to, kai buvo atlikta nuodugni nukritusios tilto sijos apžiūra. Pašalinus padarinius, toliau bus vykdoma ekspertizė, kuria bus nustatomi veiksniai, galimai turėję įtakos avarijai.

Kėdainių rajone šiuo metu liko vienintelis vis dar tinkamas naudoti tiltas per Nevėžio upę. Čia dažnai pastebimi kelininkai, kurie vykdo tilto priežiūros darbus.

Aut. past.

Vyksta rekonstrukcija

Kol šalinami Tilto gatvės tilto avarijos padariniai, statybos vyksta ir J. Basanavičiaus gatvėje.  Vadinamojo Vilainių tilto rekonstrukcijos darbai spartinami, kad eismą tiltu būtų galima paleisti anksčiau nei numatyta sutartyje – planuojama tai padaryti birželio mėnesį.

Darbus statybvietėje vykdo rangovas – bendrovė „HISK“.

Liko vienas

Kėdainių rajone šiuo metu liko vienintelis vis dar tinkamas naudoti tiltas per Nevėžio upę. Čia dažnai pastebimi kelininkai, kurie vykdo tilto priežiūros darbus.

Uždarius eismą tiltais per Nevėžį ties Vilainiais bei Tilto gatvėje, visas eismas kreipiamas apylanka krašto keliu Nr. 144 Jonava–Kėdainiai–Šeduva.

Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad šiame kelyje esančiu tiltu galima saugiai naudotis be apribojimų.

7 Komentarai

  • Eisiu su marsystais ir meru pasifotkint prie griuvusio tilto.

    • Nebūtum vienas iš tų trijų paršų,nesugalvodamas ką nors gero parašyti.Matomai kastratas ar peredastas esi,jei tau taip nepatinka šeimas palaikantys žmonės.

  • Nu vaizdelis tai geras ant tilto kranai, keltuvai, mikriukas ir kita technika kuri daug tonu sveria. Jiems galima vaziuoti, o zmonems tiltas uzdarytas. Durniu laivas kazkoks

  • Ką veiké kelininkai, vietiné valdżia?

  • […] Antradienį ant Tilto gatvės tilto Kėdainiuose atvyko du galingi kranai ir kita speciali technika, darbuojasi statybininkai. […]

  • Lietuvių patarlė sako:Gaila žento,bet gaila ir varškės.Taupydams pastačiau mašiniuką prie tilto ir nukėpėstavau į IKI vaistinę.Ten man reikiamų vaistų nebuvo,tad nukreipė į maximą.Žingsnis po žingsnio pėdinu į centrą.O kur dar atgal uspaskio gatve?Tokią pompą gavau,kad nebeįdomu buvo spoksot į senamiesčio naujienas.Tai va,jei per tiltus ir pasivažinėjimus per MSV ubagais neišeisim- insultus su infarktais nuo tokių promenadų įsitaisysime.

  • […] buvo atliekama siekiant išsiaiškinti, ar po to, kai įlūžo tilto sija, bus galima jį laikinai naudoti, kol bus parengtas tilto atnaujinimo projektas ir pradėti darbai […]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video