Ankstų rytą pėsčiųjų perėjoje partrenktas neblaivus pėsčiasis

 Ankstų rytą pėsčiųjų perėjoje partrenktas neblaivus pėsčiasis

Ankstų antradienio rytą Kėdainiuose aidėjo specialiųjų tarnybų automobilių sirenos – gautas pranešimas apie pėsčiųjų perėjoje ties „Senukų“ prekybos centru įvykusį eismo įvykį, kurio metu partrenktas pėsčiasis./Nerijaus Rajecko nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Ankstų antradienio rytą Kėdainiuose aidėjo specialiųjų tarnybų automobilių sirenos – gautas pranešimas apie pėsčiųjų perėjoje ties „Senukų“ prekybos centru įvykusį eismo įvykį, kurio metu partrenktas pėsčiasis.

Patikslino aplinkybes

„Rinkos aikštė“ dėl šio įvykio kreipėsi į specialiąsias tarnybas ir paprašė patikslinti eismo įvykio aplinkybes bei suteikti oficialią informaciją.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Reda Zarauskienė informavo, kad  šiandien, apie 06.45 val., Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., pirminiais duomenimis, automobilis „Nissan“, vairuojamas 1958 metais gimusio vyro, pėsčiųjų perėjoje kliudė neblaivų 1967 metais gimusį pėsčiąjį.

Buvo neblaivus

Į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Pėsčiasis pristatytas į gydymo įstaigą. Automobilį vairavęs vyras buvo blaivus.

„Pėsčiajam nustatytas 1,94 prom. girtumas.  Eismo įvykis galimai nutiko dėl prasto matomumo, pėsčiasis tamsiu paros metu nedėvėjo matomumą gerinančių saugos priemonių. Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas“, – komentavo R. Zarauskienė.

Vyras tamsiu paros metu nedėvėjo šviesą atspindinčių elementų.

Aut. past.

Prireikė ugniagesių

Į eismo įvykio vietą po kurio laiko buvo iškviesta ir Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Ugniagesiai važiavo sutvarkyti kelio dangą – sušluoti duženas, nuvalyti kelią.

„Buvo gautas pranešimas iš policijos, kad reikia nuplauti kelio dangą po eismo įvykio. Nuo važiuojamosios kelio dangos 10 m² plote nušluotos duženos, nuvalyta kelio danga.  Patikslintas eismo įvykio adresas – J. Basanavičiaus g. 91E“, – komentavo Džiuginta Vaitkevičienė, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė.

Gyventojai skundžiasi

Šį rytą tarp Kėdainių miesto gyventojų kilo diskusija dėl eismo saugumo šioje perėjoje. Nemažai gyventojų skundėsi, kad šioje perėjoje jaučiasi nesaugiai.

Apie esamą situaciją ir galimus jos sprendimo būdus informuos Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius. Apie tai skaitykite „Rinkos aikštės“ laikraštyje.

7 Komentarai

  • Kas ten per duženos.Jei priekinis stiklas,tai pėsčiajam nekas,jei žibintas,gal lengvesnė traumą,o gal stiklinė tara?

  • Tai jei nukentėjėlis būtų nepavėpęs,galvojate kad kitaip parašytų?Esmė matyt tame vairavusiame.Matyt ne pieška jis.Aha,pagrindinė miesto gatvė, perėja joje ir tamsa kaip Žaldoko svirne?Ir visa tai beveik septintą ryto,kai daugelis eina į darbą.

  • o kuo pagėręs skiriasi nuo paspirtukininko ar spoksančio į telefoną,kurie be jokių skrupulų nežiūrėdami į nieką gatvėje tarsi savo kieme žargstosi?

  • Nesaugu visiems eismo dalyviams, apšvietimas turėtų būti geresnis, ir ne tik šioje perėjoje…o dar įvertinkite eismo sąlygas.

  • Nesaugu visiems eismo dalyviams, apšvietimas turėtų būti geresnis, ir ne tik šioje perėjoje…o dar įvertinkite eismo sąlygas. O dar visokie paspirtukininkai žargstosi po du susiklijavę ant vieno paspirtuko. Nu žodžiu nieko gero.

  • Kada policija pradės bausti pėsčiuosius ir paspirtukininkus, kurie visiškai neadekvačiai keliauja tiek skersai, tiek išilgai gatvių? Pėsčiųjų žvilgsnis ir dėmesys tik telefonui – net į šviesoforą nesiteikia akių pakelti ir žengia į gatvę; paspirtukininkai irgi įsivaizduoja esą pasaulio bambos… Pagraudenimais ir moralizavimais tokių nepaveiksi – tik susimokėję baudas pradės skaičiuoti

  • Na, straipsnio akcentai aiškūs: koks blogas buvo per perėją ėjęs žmogus:ir neblaivus ir be atšvaito,kaip jis išvis drįso eiti per perėją? O štai apie tikrąjį kaltininką – vairuotoją- žinome tik tai,kad buvo blaivus, tarsi tas jo blaivumas įrodo jo nekaltumą, bet net nepaminėta kokiu greičiu jis važiavo….

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video