Angirių tvenkinyje vyko spiningavimo varžybos iš valčių

 Angirių tvenkinyje vyko spiningavimo varžybos iš valčių

Nuaidėjus finaliniam šūviui, paaiškėjo ir varžybų nugalėtojai. Pasirodo, kad geriausiai kibo ir nugalėtojais tapo komanda „Jackall Bros“, sugavusi 4 žuvis, tarp kurių buvo ir didžiausia varžybų žuvis./ Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienį Kėdainių rajono Angirių tvenkinyje vyko paskutinės šį sezoną spiningavimo varžybos iš valčių. Nors labai gausaus  meškeriotojų antplūdžio nesitikėta, tačiau gero oro, puikios nuotaikos ir žuvies pakako visiems dalyvavusiems. Tądien žvejai džiaugėsi lydekomis ir ešeriais, o starkį pagauti pavyko vos vienam žvejui.

Visos Lietuvos žvejai

Varžybų organizatorius Andrius Kopa pasidžiaugė, kad Angirių tvenkinys žvejams buvo dosnus –  didžiausia pagauta žuvis – lydeka svėrė 4,5 kg. 

Iš viso pagauta 92 vienetai žuvų, kurios kartu svėrė 30,75 kg. Žvejams kibo lydekos, ešeriai ir papuolė vienas starkis.

„Varžybos vyksta komandinėje įskaitoje. Komandą sudaro 1–2 žvejai. Varžybos vyksta 6 valandas. Gaudoma tik spiningaujant – mėtant masalus, sukant ritę. Visi kiti žvejybos būdai draudžiami. Draudžiama vertikali žvejyba. Draudžiama velkiauti – vilkti masalą įjungus variklį ar irkluojant. Draudžiamas vertikalus blizgiavimas.

Leidžiama naudotis tik dirbtiniais masalais. Galima naudoti ne daugiau kaip 1 dirbtinį masalą vienu metu. Vienu metu gaudoma tik su vienu spiningavimo įrankiu ir vienu masalu. Atsarginių įrankių kiekis neribojamas. Varžybose leidžiama naudotis echolotais ir GPS navigatoriais bei ryšio priemonėmis“, – paaiškino A. Kopa.

Anot varžybų organizatorių, visi sugauti laimikiai gyvena toliau, o po varžybų meškeriotojų laukė ne tik apdovanojimai, bet ir karštas maistas, įdomūs pokalbiai, diskusijos.

Aut. Past.

Paaiškėjo lyderiai

Taigi, nuaidėjus finaliniam šūviui, paaiškėjo ir lyderiai, ir varžybų nugalėtojai. Pasirodo, kad geriausiai kibo ir nugalėtojais tapo  komanda „Jackall Bros“, sugavusi 4 žuvis, tarp kurių buvo ir didžiausia varžybų žuvis. Keturios žuvys – ešeriai ir lydekos – svėrė 7,58 kg. 

Antrosios vietos laimėtojais tapo komanda „LuresLT“. Jie sugavo 20 žuvų – ešerių ir lydekų, kurių bendras svoris siekė 4,75 kg.  Trečiąją vietą laimėjo komanda „Humminbird Baltics“, sugavusi dvi stambias lydekas, kurios kartu svėrė 3,94 kg. 

Vytenis Pranskevičius sugavo įspūdingą lydeką./ Organizatorių nuotr.

Iš visos Lietuvos

Organizatoriai sako, kad meškeriotojų susidomėjimas varžybomis auga – iš anksto užsiregistravo net 28 komandos. 

Varžėsi ne tik užkietėję rajono meškeriotojai, bet atvyko dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų didesnių ir mažesnių miestų. Dalyviai jau ankstų rytą po du sėdosi į valtis ir pasileido į Angirių tvenkinį bandyti savo laimės. 

Anot varžybų organizatorių, visi sugauti laimikiai gyvena toliau, o po varžybų meškeriotojų laukė ne tik apdovanojimai, bet ir karštas maistas, įdomūs pokalbiai, diskusijos.

A. Kopa žada, kad ir kitais metais organizuos varžybas tiek Angirių, tiek Mantviliškio tvenkiniuose. 

Organizatoriai sako, kad meškeriotojų susidomėjimas varžybomis auga – iš anksto užsiregistravo net 28 komandos./ Organizatorių nuotr.

3 Komentarai

  • Šitas naglas chamas Kopas pas mus vandenyse yra nebepageidaujasmas. Grynas chamas!

  • Su kopa atsisako bendradarbiaut visi normalus, nes jis tik sau penlna ziuri. Chitras tipas ir labai nemalonus

  • Člienas nebeveikia užtat jis ant visų varo anonimu pasivadinęs?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video